„Sūduva“ pradėjo pasiruošimą naujam sezonui ( Pokalbis su K.Chveduku )

„Sūduva“ pradėjo pasiruošimą naujam sezonui ( Pokalbis su K.Chveduku )

 

IMG_0799 (1280x853)Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiandien, sausio 7 dieną, pradėjo pasiruošimą 2014 metų Lietuvos futbolo čempionatui. Iš šiuo metu klube esančių 21 futbolininko pirmoje treniruotėje trūko tik keletos dar nesuspėjusių grįžti į Marijampolę žaidėjų.

 

Pirmoje treniruotėje dalyvavo ir abu komandos naujokai – iš „Šiaulių“ atvykęs Arminas Vaskela bei pastaruosius du sezonus Latvijos „Jelgava“ klube praleidęs Mindaugas Grigaravičius.

 

Pirmosios treniruotės metu futbolininkai nestokojo geros nuotaikos ir noriai vykdė komandos trenerių bei kineziterapeuto Nerijaus Stepanausko nurodymus. Šią savaitę „Sūduvos“ žaidėjai pratinsis prie krūvio ir turės po vieną treniruotę per dieną, o nuo kitos savaitės komanda treniruosis dukart per dieną.

 

Sausio 18 ir 25 dienomis yra planuojama sužaisti draugiškas rungtynes, o pačioje sausio pabaigoje komanda išvyks į treniruočių stovyklą Kipre.

 

Fksuduva.lt apie pasiruošimo pradžią ir pasibaigusias atostogas pasikalbėjo su vienu iš „Sūduvos“ lyderių ir Lietuvos nacionalinės rinktinės nariu Karoliu Chveduku.

 

 

–          IMG_0811 (1280x853)Šiandien po ilgos pertraukos susitikote su visais komandos draugais…

–          Pailsėjome ir dabar metas kibti į darbą. Šiandien pajuokavome, prisiminėme bajeriukus, smagu susitikti su komandos draugais ( juokiasi – fksuduva.lt ). Pirma treniruotė galbūt nebuvo labai darbinga, tačiau tai tik pradžia – judėsime tik į priekį.

 

–          Ar tarpsezoniu treniravaisi individualiai?

–          Taip, tarpsezoniu judėjau tikrai daug, treniravausi apie tris savaites.

 

–          Komandos sudėtis po praėjusio sezono keitėsi nežymiai. Kaip manai, ar tai išeis į naudą?

–          Ar išeis į naudą, bus matyti sezono eigoje. Žinoma, mes pažįstame vieni kitus ir dėl to bus šiek tiek lengviau. Manau, kad prie mūsų prisijungę naujokai užpildys išvykusių žaidėjų vietas, o galbūt ir pranoks juos. Viską pamatysime.

 

–          Pernai tave nuolat kamavo traumos. Turbūt pagrindinis šio sezono tikslas jų išvengti?

–          Taip, pernai traumos manęs niekaip neapleido. Apskritai praėjusį sezoną pavadinčiau blogiausiu savo karjeroje, nes daug rungtynių negalėjau žengti į aikštelę. Tikiuosi šįmet pavyks nustumti traumas į šalį ir padėti komandai kiek galima labiau.

 

 

 

[print_gllr id=4911]