„Sūduva“ pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui

„Sūduva“ pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui

img_5967

 

 

Marijampolės „Sūduva“ šiandien „Arvi“ futbolo arenoje kibo į darbus bei pradėjo pasiruošimą 2017 metų sezonui. Futbolininkai į bendras treniruotes susirinko po daugiau nei mėnesio pertraukos, o iki tarpsezonio metu dirbo pagal individualias programas.

 

Pirmoje komandos treniruotėje be sutartis turinčių futbolininkų dalyvavo ir trys į peržiūrą atvykę žaidėjai – gynėjas Gabrielius Zagurskas praėjusiame sezone rungtyniavęs Utenos „Utenyje“, krašto saugas Christianas Aleksas, kuris 2016 metų sezone gynė Kauno „Stumbro“ spalvas bei puolėjas Rokas Krušnauskas žaidęs Jonavos „Lietavoje“. Artimiausiu metu peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų kiekis padidės – atvyks puolėjo bei vidurio gynėjo pozicijose rungtyniaujantys futbolininkai.

 

„Smscredit.lt A lygos“ čempionato pradžia numatoma kovo pradžioje, o iki to laiko Marijampolės ekipa sužais apie 10 kontrolinių rungtynių, iš kurių pirmosios – jau artėjantį sekmadienį. Sausio 15 dieną, 12 valandą „Arvi“ futbolo arenoje susitiks „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

 

Po pirmosios treniruotės pakalbintas marijampolietis Povilas Leimonas džiaugėsi sugrįžęs į treniruotes bei po pertraukos sutikęs komandos draugus.

 

„Nuotaikos geros, susirinkome visi linksmi, pailsėję. Truputėlį pajudėjome, turėjome įvadinę treniruotę, tačiau visi nusiteikę darbui, pasiilgę treniruočių, vienas kito. Dėl to ir gerų emocijų daug.“

 

„Kai prasideda treniruotės, tada atrodo, kad dar paatostogauti būtų neblogai, tačiau kai atostogauji, jau nori kuo greičiau dirbti su komanda. Turėjome individualius planus, bet tai nėra tas pats, kaip dirbti su komanda, todėl smagu dirbti kartu su komandos draugais“ – kalbėjo „Sūduvos“ saugas.

 

Nors nuo sezono pabaigos iki pirmosios treniruotės praėjo daugiau nei mėnesis, tačiau futbolininkai laiko veltui nešvaistė ir dirbo pagal individualius planus. Pasak P. Leimono, profesionaliam sportininkui privalu palaikyti formą ir kaip įmanoma geriau pasiruošti fiziniams krūviams.

 

„Profesionaliam sportininkui nėra gerai ilgesnis laiko periodas be fizinio krūvio. Reikia palaikyti sportinį tonusą, gyventi sportiniu rėžimu. Būna, jog atostogų metu retkarčiais ir maisto rėžimo nesilaikai, gali būti, kad priaugsi nereikalingo svorio, todėl reikia dirbti, palaikyti sportinę formą, nes kitu atveju tai būtų labai neprofesionalu“ – teigė 29-erių saugas.

 

 

img_5889 img_5890 img_5893 img_5894 img_5898 img_5904 img_5910 img_5916 img_5926 img_5940 img_5943 img_5946 img_5951 img_5960 img_5962 img_5965