„Sūduva” po atkaklios kovos pralaimėjo „Jagiellonia” komandai

IMG_5580

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį, sausio 19 dieną, sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes prieš 2013 metų sezoną. Šįkart marijampoliečiai savo aikštėje rezultatu 2-3 nusileido stovyklą Marijampolėje rengiančiai Balstogės „Jagiellonia“ komandai.

78‘ [ 2 – 3 ] S.Pejovič

„Sūduva“: P.Davidovs ( 46‘ D.Bartkus ), P.Leimonas, N.Radžius ( 58‘ G.Urba ), D.Tumosa, V.Lasevičius ( 78‘ D.Isoda ), M.Ugge, P.Tarantino, N.Valskis ( 84‘ A.Kliučinykas ), R.Ledesma ( 69‘ T.Eliošius ), V.Baranovskij ( 76‘ A.Breivė ), A.Brokas.

„Jagiellonia“: J.Slowik, A.Norambuena, U.Ukah, A.Dzwigala, L.Hanzel, N.Dzalamidze, R.Grzyb, M.Gajos, T.Kupisz, Kim, T.Frankowski.
Antrajame kėlinyje: L.Skowron, F.Modelski, M.Pazdan, A.Radecki, S.Pejovič , P.Tarnovski, D.Plizga, T.Kowalski, T.Kupisz, M.Fidziukiewicz, T.Bandrowski.

Šių rungtynių pradžioje svečiai iš Lenkijos sudavė du skaudžius smūgius marijampoliečiams. 9 ir 13 minutėmis „Jagiellonia“ pelnė įvarčius po marijampoliečių klaidų ir išsiveržė į priekį.

„Sūduvos“ ekipa nesutriko ir pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino. Rungtynių teisėjas užfiksavo pražangą baudos aikštelėje ir paskyrė 11 metrų baudinį į Lenkijos klubo vartus. Gautą šansą užtikrintai išnaudojo Rafaelis Ledesma, pasiuntęs kamuolį į kairę vartų pusę.

Antrajame kėlinyje prabėgus keletui minučių, puikiai atakos smaigalyje sužaidė Audrius Brokas. Jis laimėjo dvikovą su varžovų ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Vis dėlto marijampoliečiams nepavyko išsaugoti lygaus rezultato. 78 mačo minutę po standartinės situacijos S.Pejovičius atsidūrė laisvas prieš D.Bartkų ir smūgiu galva nepaliko vilčių „Sūduvos“ vartų sargui.

Per likusį laiką marijampoliečiams nepavyko pakeisti rezultato ir tai lėmė pirmąjį „Sūduvos“ pralaimėjimą pasirengimo sezonui etape.
Šiame mače „Sūduvos“ gretose žaidė du į peržiūrą atvykę futbolininkai – Maximiliano Ugge bei Pierangelo Tarantino.