„Sūduva” nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją

„Sūduva” nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją

IMG_7808

 

Marijampolės futbolo klubas pertrauką „SMScredit.lt A lygoje“ pasitinka pozityviomis nuotaikomis. „Sūduvos” ekipa po sunkios kovos įveikė „Kauno Žalgirį“ bei nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

 

Po akistatos su „Kauno Žalgiriu” vyriausiasis „Sūduvos” treneris, Aleksandras Veselinovičius liko patenkintas komandos žaidimu: „Sveikinu savo futbolininkus. Visiškai pelnyta pergalė, manau, „Sūduva“ sužaidė geras rungtynes – organizuotai, disciplinuotai. Visa tai, ką susitarėme rūbinėje, tą ir įvykdėme. Buvo laiko klausimas, kada įmušime.“

 

„Sūduvos” saugas Valentinas Baranovskis, atlikęs rezultatyvų perdavimą pergalingą įvartį įmušusiam Admirui Kecapui, teigė, jog ekipai buvo svarbu pertrauką pasitikti pergalingai ir neatitolti nuo pirmojo trejeto. „Nuotaikos galėjo būti geresnės, jei būtume laimėję prieš „Stumbrą“. Nebūtume taip atsilikę, bet būtinai prieš pertrauką reikėjo laimėti, kad nepaleistume trejeto į priekį. Buvo labai svarbios rungtynes. 1:0 – trys taškai.”

 

„Kontroliavome rungtynių eigą, tik buvo klausimas, kada mes įmušime įvartį. Viskas buvo mūsų rankose, gal kažkur fortūna buvo nusisukusi, gal kažko mums trūksta, bet nerealizuojame progų. Antrame kėlinyje susikūrėme daug progų, pirmame taip pat turėjome. Mes tikrai gerai fiziškai pasirengę. Matėsi, kad priešininkų komanda buvo pavargusi, bet jie pavargo dėl to, kad prieš tai 70 minučių juos spaudėme. Jie žaidė be kamuolio, mes – kontroliavome visą žaidimą.“”, rungtynių eigą vertino V.Baranovskis.

 

Marijampolės ekipa tikis produktyviai išnaudoti „SMScredit.lt A lygos” pertrauką. Birželio pirmą dieną 19 valandą „Arvi” stadione Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas sužais draugiškas runtynes su pirmos lygos komanda – Alytaus DFK „Dainava”.