„Sūduva“ nugalėjo „Riterius“ ir pakilo į ketvirtąją vietą

„Sūduva“ nugalėjo „Riterius“ ir pakilo į ketvirtąją vietą

„Optibet A lygoje“ Marijampolės „Sūduva“ atkakliame 23-iojo turo mače namie 2:1 (1:1) nugalėjo tiesioginius konkurentus kovoje dėl medalių Vilniaus „Riterius“ ir pakilo į ketvirtąją vietą.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė, tačiau apsikeitė įvarčiais. Pirmieji tą padarė „Riteriai“ – 12-ąją minutę Artūras Dolžnikovas laimėjo greičio lenktynes prieš gynėją ir pamušė kamuolį link Roko Filipavičiaus, kuris taikliai mušė iš arti.

„Sūduva“ atsakė Aleksandro Živanovičiaus smūgiu galva į Armantą Vitkauską, o 35-ąją minutę galiausiai pasiekė savo. Po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo kamuolys atsimušė nuo Plameno Dimovo bei Danilo Kondrakovo, tad ukrainietis džiaugėsi pirmuoju įvarčiu naujoje ekipoje.

Antrasis kėlinys taip pat buvo gana klampus ir jame šeiminikai įrodė savo pranašumą. 68-ąją minutę „Riterių“ gynėjams sužaidus nesėkmingai, pirmąjį Kule Mbombo smūgį Armantas Vitkauskas atrėmė, tačiau nuo Xabi Auzmendi apsiginti nepavyko.

Mažai progų sukūrę svečiai po atliktų keitimų suaktyvėjo. Ebuka Onah ir Dmytro Bilonogas atliko tolimus smūgius, bet su jais susitvarkė Tomas Švedkauskas.