„Sūduva“ namuose priims „Stumbro“ vienuolikę

Stumbras_Kaunas

Marijampolės „Sūduva“ per paskutiniąsias septynerias „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes iškovojo šešias pergales. Marijampoliečiai nusileido tik čempionų titulą ginantiems Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams. Sėkmingų rungtynių serija atsiliepė ir turnyrinei lentelei – „Sūduva“ iš ketvirtosios vietos šoktelėjo į trečiąją.

Pergalingų rungtynių seriją pratęsti mėginsianti „Sūduva“ savaitgalį namuose priims Kauno „Stumbro“ vienuolikę. Tai bus ketvirtoji šių ekipų akistata šiame sezone. Abi pergales Kaune iškovojo Aleksandro Veselinovičiaus auklėtiniai, tuo tarpu mačas Marijampolėje baigėsi lygiosiomis.

Per trejas šių komandų akistatas didžiausiu galvos skausmu „Stumbro“ ekipai tampa vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų Tomas Radzinevičius. Pirmoje 2015 metų sezono akistatoje „Sūduva“ laimėjo rezultatu 2:0, o abu įvarčius pelnė minėtasis marijampolietis. Antrajame lygos rate, Marijampolėje, kauniečiai išsiveržė į priekį po Mohamedo Emi Djabrailovo įvarčio, tačiau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino T. Radzinevičius. „Sūduvos“ puolėjas du įvarčius įmušė ir trečiojo rato rungtynėse, kuomet Marijampolės ekipa įveikė kauniečius 4:0. Per trejas tarpusavio rungtynes T. Radzinevičius įmušė 5 įvarčius į Giedriaus Kvedaro ginamus Kauno ekipos vartus ir padėjo komandai iškovoti svarbius taškus.

Praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ ture tiek „Sūduva“, tiek „Stumbras“ šventė pergales. Marijampoliečiai antrąjį kartą iš eilės įveikė Klaipėdos „Atlantą“. Šį kartą uostamiestyje vykusiose rungtynėse vienintelį rungtynių įvartį įmušė Maximiliano Ugge, kuris 71 minutę po kampinio sėkmingai kyštelėjo koją ir iš artimos distancijos nuginklavo „Atlanto“ vartininką Mindaugą Malinauską.

Kauno „Stumbras“ namuose išvargo pergalę prieš čempionato autsaiderius „Šiaulius“. Permainingose rungtynėse pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame krito net penki. 56 minutę „Šiaulių“ puolėjas Dovydas Medžiaušis pelnė pirmąjį įvartį, tačiau vos po septynių minučių Artūras Rimkevičius rezultatą išlygino. 70 minutę po kampinio laisvas baudos aikštelėje atsidūręs Audrius Račkus sėkmingai smūgiavo galvą ir persvėrė rezultatą Kauno klubo naudai. Rungtynių pabaigoje nuo gynėjų pabėgęs „Šiaulių“ saugas Aleksėjus Godinas sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau tai buvo ne pabaiga. 93 minutę Mindaugo Grigaravičiaus perdavimą iš krašto vienu lietimu „uždarė“ A. Rimkevičius. Du įvarčius pelnęs „Stumbro“ puolėjas atnešė komandai tris taškus bei rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše priartėjo prie pirmaujančio T. Radzinevičiaus. Marijampolietis yra įmušęs 20 įvarčių, tuo tarpu „Stumbro“ atakų lyderis varžovus yra nubaudęs 18 tikslių smūgių.

„Šiaulius“ įveikęs „Stumbras“ įsirašė tris taškus į savo sąskaitą ir dabar su 32 taškais žengia šeštoje turnyrinės lentelės vietoje bei  nuo artimiausių konkurentų atsilieka 6 taškais. Tuo tarpu „Sūduva“ su 52 taškais rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir vienu tašku lenkia ketvirtoje pozicijoje esančius „Atlanto“ futbolininkus.

29-ojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno „Stumbro“ vyks artėjantį sekmadienį, 17 valandą, „Arvi“ futbolo arenoje.