„Sūduva“ namuose priims permainas išgyvenančius „Trakus“

„Sūduva“ namuose priims permainas išgyvenančius „Trakus“

13165947_1096915597018999_676663266747792722_n

 

 

Po trumpos pertraukos Marijampolės „Sūduva“ sugrįžta į aukščiausios Lietuvos futbolo lygos batalijas. Artėjantį trečiadienį „Smacredit.lt A lygos rungtynėse“ „Sūduva“ namuose priims „Trakų“ futbolininkus bei mėgins priartėti prie lygos lyderių trejeto.

 

Abi trečiadienį „Arvi“ futbolo arenoje susigrumsiančios ekipos vos prieš pora savaičių rungtyniavo UEFA Europos lygos atrankoje. „Sūduva“ susigrūmė su viena stipriausių Danijos ekipų bei praėjusio sezono UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų dalyve „Midtjylland“ ir vienodu rezultatu 0:1 nusileido pajėgiems varžovams tiek išvykoje, tiek namuose.

 

Tuo tarpu „Trakų“ kelias Europoje baigėsi kiek netikėtai. „Riteriams“ burtai lėmė, jog teko susitikti su komanda iš kaimyninės Estijos – Talino „Nomme Kalju“ ekipa, kurioje rungtyniauja buvęs „Sūduvos“ gynėjas Maximiliano Ugge. Pirmosiose rungtynėse „Trakai“ po permainingos kovos įveikė varžovus iš Estijos rezultatu 2:1. Atsakomosiose rungtynėse „Trakai“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 1:0 ir jau atrodė, jog kitas UEFA Europos lygos etapas ranka pasiekiamas, tačiau antroje rungtynių dalyje „Nomme Kalju“ kilo į lemiamą „riterių“ vartų šturmą, pelnė net keturis įvarčius ir netikėtai eliminavo „Trakų“ ekipą iš UEFA Europos lygos varžybų.

 

Po skaudaus pralaimėjimo Estijoje „Trakams“ nepavyko atsigauti ir vietiniame fronte. Reabilituotis prieš savo žiūrovus siekę „riteriai“ rezultatu 0:2 nusileido Kauno „Stumbrui“. Pastarieji rezultatai nulėmė nemažai permainų būsimų „Sūduvos“ varžovų gretose. „Trakai“ oficialiai pranešė, kad ekipą paliko vienas geriausių lygos vartininkų Marius Rapalis, saugas Martynas Dapkus, o po pralaimėjimo „Stumbrui“ ekipą paliko ir vyriausiasis „riterių“ treneris Valdas Urbonas.

 

„Sūduva“ ir „Trakai“ šiame sezone akis į akį susitiko jau keturis kartus – du kartus „Smscredit.lt A lygos“ čempionate bei du kartus LFF taurės pusfinalyje. Visas šias dvikovas laimėjo užtikrintai rungtyniavę „Trakai“, kurie į savo vartus „Sūduvai“ įmušti leido vos vieną įvartį.

 

„Sūduvos“ futbolininkai po šešiolikos čempionato turų yra surinkę 28 taškus ir žengia ketvirtoje „Smscredit.lt A lygos“ turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Trakai“ yra sužaidę septyniolika rungtynių ir surinkę 36 taškus rikiuojasi pirmoje vietoje.

 

18-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Trakų“ vyks artėjantį trečiadienį, liepos 20-ąją, „Arvi“ futbolo arenoje. Rungtynių pradžia – 19 valandų 30 minučių.

 

Bilietus į rungtynes galite įsigyti „Bilietų pasaulio“ kasose, internete bei rungtynių dieną stadiono kasoje.