„Sūduva“ namuose įveikė „Taurą“

„Sūduva“ namuose įveikė „Taurą“

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Jurijus Paškovskis

Marijampolės „Sūduva“ – Tauragės „Tauras“

24‘ [ 1 – 0 ] Nerijus Valskis (11m.)

48‘ [ 2 – 0 ] Mantas Lėkis ( į savo vartus )

57‘ [ 3 – 0 ] Audrius Brokas

 

„Sūduva“: P.Davidovs, N.Radžius, D.Isoda, V.Bagdanavičius, M.Ugge, P.Leimonas ( 68‘ P.Kiselevskis ),P.Bašičius, V.Baranovskij ( 65‘ A.Breivė ), N.Valskis, R.Ledesma, A.Brokas.

„Tauras“: M.Matuzas, M.Lėkis ( 54‘ I.Tvalavadze ), L.Trakšelis, M.Kižys, D.Malkevičius, C.Vacca, N.Cosentini, M.Eiza, L.Bielskis, R.Kuzin, M.Lukashevič.

 

„Sūduvos“ ekipai šiose rungtynėse dėl ligos negalėjo atstovauti libanietis Mohamadas Kdouh.

 

Marijampolės futbolininkai nuo pat pirmųjų rungtynių perėmė iniciatyvą ir ilgiau kontroliavo kamuolį. Varžovams sunkiai sekėsi stabdyti marijampoliečių atakas, o sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių už žaidimą ranka į „Tauro“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Gauta proga užtikrintai pasinaudojo rezultatyviausias Marijampolės ekipos žaidėjas Nerijus Valskis.

 

„Sūduva“ antrąją rungtynių dalį pradėjo aktyviai ir tai netruko duoti rezultatą. Audrius Brokas buvo išvestas į smūgio poziciją, o jį sustabdyti norėjęs Mantas Lėkis nukreipė kamuolį į savo vartus.

 

Po dešimties minučių dar vieno šanso sulaukęs Audrius Brokas šįkart jį išnaudojo pats. Išvestas vienas prieš Martyną Matuzą „Sūduvos“ futbolininkas tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

 

Aikštės šeimininkai turėjo dar ne vieną puikią progą įmušti, bet jos liko neišnaudotos. Iš kelių metrų į vartų plotą nepataikė po keitimo pasirodęs Armandas Breivė, Nerijaus Valskio smūgis pataikė į vartų virpstą, o Rafaelio Ledesmos pavojingas smūgis po rikošeto skriejo už galinės linijos. Vis dėlto „Sūduvai” daugiau įmušti nepavyko ir teko tenkintis pergale rezultatu 3-0.