„Sūduva“ kviečia tapti klubo nariais ir įsigyti pigiausią 2019-ųjų abonementą

„Sūduva“ kviečia tapti klubo nariais ir įsigyti pigiausią 2019-ųjų abonementą

Marijampolės futbolo klubas „Sūduva“, atsižvelgdamas į tarptautinę praktiką, tobulina bendravimą su futbolo gerbėjais. Nuo šiol visi „Sūduvą“ palaikantys žmonės gali tapti klubo nariais, o mainais gauti įvairių privilegijų. Tik klubo nariai galės įsigyti ir „Sūduvos“ 2019 metų sezono abonementą.

„Visos „Sūduvos“ organizacijos vardu noriu padėkoti komandos aistruoliams, kad visada esate su mumis, palaikote „Sūduvą“ per rungtynes Marijampolėje ir išvykose, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Klube stengiamės nuolat tobulėti – ne tik suburti kuo stipresnę komandą, kuri jus džiugintų savo žaidimu, bet ir kitose srityse. Kaip jau minėjau anksčiau, žaisdami Europos taurių turnyruose bendraujame su savo daug patirties sukaupusiais varžovais, gilinamės į tai, kaip jie dirba įvairiose srityse. Tai leidžia šiandien pristatyti dar vieną naujovę – narystę „Sūduvos“ klube. Stebėjome, kaip šią sritį vysto įvairūs Lietuvos sporto klubai, tačiau mums priimtiniausią pavyzdį radome pas vienus iš buvusių mūsų varžovų iš užsienio. Naujasis projektas leis didesne „Sūduvos“ dalimi pasijausti ne tik žmonėms, įsigyjantiems abonementus ir nuolat besilankantiems stadione, bet ir tiems, kas prijaučia komandai, tačiau gyvena kituose miestuose, užsienyje, todėl atvyksta į rungtynes rečiau. Kviečiu visus jungtis į „Sūduvos“ šeimą.“

„Sūduvos“ klubo nariai galės naudotis šiomis privilegijomis:
– teisė įsigyti 2019 metų sezono abonementą;
– nuolaidos ir galimybė įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes išankstinėje prekyboje;
– nuolaidos įsigyjant bilietus į A lygos rungtynes;
– nemokamas pirmasis 2019 metų leidinio „#MesSūduva“ numeris;
– vienas 2019 metų „Sūduvos“ kontrolines rungtynes Marijampolėje galės stebėti tik klubo nariai;
– nuolaidos įsigyjant „Sūduvos“ atributiką ir galimybė naudotis „Sūduvos“ partnerių akcijomis;
– greitesnio patekimo į stadioną takas;
– uždara narių grupė socialiniame tinkle „Facebook“, kurioje bus pateikiama daugiau vidinės informacijos apie komandą;
– tiesioginės vaizdo konferencijos su futbolininkais ir treneriais tik nariams;
– geriausių rungtynių žaidėjų rinkimai vyks tik nariams skirtoje erdvėje.

Spalio mėnesį bilietai.lt tinklalapyje ir kasose galima įsigyti tik klubo narystės (kaina – 10 eurų) ir abonemento (kaina – 10 eurų) paketą.

Spalio 1-7 dienomis paketus gali įsigyti tik „Sūduvos“ 2018 metų sezono abonementų savininkai, kaip kodą panaudodami savo abonementų kortelių brūkšninio kodo numerį. Spalio 8-ąją prasidės viešoji prekyba.

Nuo lapkričio bus galima įsigyti ir vien tik „Sūduvos“ narystę, kuri kainuos tuos pačius 10 eurų bei suteiks tas pačias privilegijas. Tačiau 2019 metų „Sūduvos“ sezono abonementas lapkritį jau kainuos 20 eurų.

Iki spalio 31 dienos įsigytas 2019 metų „Sūduvos“ klubo nario kortelės bus galima atsiimti parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė) nuo lapkričio 12 d.

Daugiau informacijos apie 2019 metų „Sūduvos“ narystę bei abonementus galima gauti el. pašto adresu info@fksuduva.lt arba telefonu 8 615 47755.