„Sūduva“ kovos dėl patekimo į LFF taurės finalą

„Sūduva“ kovos dėl patekimo į LFF taurės finalą

lff-taure-v-aleksandraviciaus-nuotr-72240740

 

 

Marijampolės „Sūduvai“ iki Lietuvos futbolo federacijos  (LFF) taurės finalo beliko vienas žingsnis. Rytoj Kauno S. Dariaus ir S. Girdėno stadione žiūrovai išvys žūtbūtinę „Sūduvos“ ir „Stumbro“ futbolininkų dvikovą, kurios nugalėtojai žengs į finalą ir dėl taurės kovos su Klaipėdos „Atlantu“ arba Vilniaus „Žalgiriu“.

 

„Sūduvos“ kelias iki pusfinalio nebuvo lengvas – dvejose iš trejų rungtynių prireikė pratęsimo. Trečiame LFF taurės etape Marijampolės ekipa tik po 11 metrų baudinių serijos eliminavo Jonavos „Lietavą“, tuomet per 120 žaidimo minučių nei viena komanda įvarčio pasiekti nesugebėjo.

 

Ketvirtame taurės etape, kuriame „Sūduva“ susitiko su „Trakais“ ir vėl prireikė pratęsimo, tačiau jo metu pavyzdingą puolimą pademonstravusi Marijampolės ekipa pelnė keturis įvarčius ir žengė į kitą etapą.

 

Ketvirtfinalio etape laukė dviejų Marijampolės komandų dvikova –  „Arvi“ futbolo arenoje susitiko „Sūduva“ ir „Švyturys“. Tuomet „sūduviečiai“ be didesnio vargo pelnė 10 įvarčių ir užtikrintai žengė į kitą turnyro etapą.

 

Kauno „Stumbro“ žygis LFF taurėje prasidėjo sostinėje, kur „Stumbro“ futbolininkai rezultatu 2:0 įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus „Granitą“.

 

Kitame turnyro etape „Stumbro“ laukė Pirmoje lygoje rungtyniaujantis „Panevėžys“. Kauniečiai pelnė du įvarčius be atsako ir pasiekė taurės ketvirtfinalį, kur jų laukė dar viena Pirmos lygos ekipa – „Nevėžis“. Kauniečiai Kėdainiuose iškovojo pergalę 3:0 ir tęsia savo pasirodymą LFF taurės turnyre.

 

Likus keletui dienų iki taurės pusfinalio rungtynių abi komandos žaidė 24-ojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynes. Marijampoliečiai namuose be įvarčių sužaidė su čempionate pirmaujančiais „Žalgirio“ futbolininkais, tuo tarpu „Stumbrui“ sekėsi sunkiau.

 

Kauniečiai namuose susitiko su „Trakais“ ir jau 12-ąją susitikimo minutę atsilikinėjo 2:0. Antroje rungtynių pusėje „Trakai“ pelnė dar du įvarčius, o 67 minutę „Stumbro“ futbolininkas Tomas Snapkauskas rezultatą sušvelnino.

 

Statistikos protokoluose „Stumbro“ gretose išsiskiria legionierius iš Italijos Giorgio Russo, kuris prieš keletą metų sezoną praleido „Sūduvoje“. Krašto saugas „Smscredit.lt A lygos“ čempionate yra pelnęs keturis įvarčius bei tiek pat kartų asistavo savo komandos draugams atlikdamas tikslius įvarčiais pasibaigusius perdavimus.

Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalio rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks rugsėjo 10 dieną, 17 valandą. Mačas vyks Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

 

Rungtynes, kaip jau įprasta, transliuos internetiniai portalai futbolo.tv bei tv3play.lt