„Sūduvą“ Kipre pasitiko ne tik karštis, bet ir lietus

„Sūduvą“ Kipre pasitiko ne tik karštis, bet ir lietus

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pirmadienį atvyko į Kipro sostinę Nikosiją, kurioje antradienį žais Čempionų lygos atrankos I etapo atsakomąsias rungtynes su vietos APOEL. Pirmąjį mačą savo aikštėje Lietuvos čempionai laimėjo 3:1.

Kipras futbolininkus pasitiko svilinančiu 36 laipsnių karščiu, tačiau po pietų „Sūduvos“ atstovai patyrė ir šioje Viduržemio saloje vasarą retai pasitaikantį reiškinį – nedidelį lietų.

„Labai gerai, kad yra tiesioginis skrydis, nes skrydžiai su persėdimais labai vargina, – kelionę apibūdino „Sūduvos“ vartininkų treneris Audrius Ramonas. – Čia sutikome tai, ko ir tikėjomės – labai didelį karštį. Bet tai nėra siurprizas, žinojome, kad taip bus.“

Po kelionės „Sūduvos“ žaidėjai pietavo, o vakare analizuos varžovų žaidimą ir surengs vienintelę savo treniruotę Nikosijoje prieš rungtynes su APOEL.

Daugiau apie tai, ką veikia komanda, galite sužinoti mūsų „Instagram stories“ – https://www.instagram.com/fksuduva/

„Kaip visada Europos ar Čempionų lygoje, svečiams priklauso valandos treniruotė. Kažko daug ten nenuveiksi, bet reikės priprasti prie aikštės, kitokių kamuolių, pajausime, kaip veikia karštis, – pasakojo A. Ramonas. – Po to bus poilsis, o rytoj važiuosime į rungtynes, pо kurių keliausime į kitą etapą.“

„Sūduvos“ ir APOEL rungtynes Nikosijoje bus žaidžiamos liepos 17 d. 20 val.