„Sūduva“ – jau antra

„Sūduva“ – jau antra

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pademonstravo, kad per rinktinių pertrauką neprarado puikios sportinės formos. Mūsų komanda trečiadienio vakarą savo aikštėje net 5:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Pergalės pamatus „Sūduva“ paklojo jau dvikovos pradžioje. 8 minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, kai puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Povilas Leimonas. 12 minutę nuo varžovų gynėjų pabėgęs Karolis Laukžemis suklaidino vartininką Modestą Stonį ir antrą kartą nukreipė kamuolį į vartus.

Prieš pat pertrauką „Sūduvos“ pranašumas dar labiau išaugo. 42 minutę baudos aikštelėje kamuolys atšoko Semirui Kerlai ir šis pelnė trečią komandos įvartį – 3:0.

Antrame kėlinyje Marijampolės komandos treneris Vladimiras Čeburinas galimybę debiutuoti suteikė naujokui iš Portugalijos Sergio Semedo, o netrukus pirmą kartą ant Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos vejos žengė ir Josipas Tadičius, komandoje debiutavęs per rungtynės Klaipėdoje su „Atlantu“.

Suaktyvėję svečiai „Sūduvos“ vartininkui Ivanui Kardumui antrajame kėlinyje grasino pavojingais Igorio Jasinskio ir Luko Kochanausko smūgiais, tačiau jų entuziazmą atvėsino ketvirtas šeimininkų įvartis. 63 minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo S. Kerlos galva muštas kamuolys kirto vartų liniją – 4:0.

Kauniečiai galėjo pelnyti garbės įvartį besibaigiant rungtynėms, tačiau Teremo Moffi smūgį iš arti taip pat atrėmė I. Kardumas. O priešpaskutinę minutę tašką rungtynėse padėjo „Sūduvos“ saugas Robertas Vėževičius – 5:0.

Po šios pergalės „Sūduva“ padidino surinktų taškų kraitį iki 50 taškų (po 25 rungtynių) ir po ilgokos pertraukos sugrįžo į antrąją vietą A lygoje. Į trečiąją vietą nukritę „Trakai“ per 26 rungtynes yra surinkę 48 taškus, o pirmaujantis Vilniaus „Žalgiris“ po 26 sužaistų mačų turi 58 taškus. Ketvirtadienį Vilniaus ir Trakų komandos susitiks tarpusavyje.

„Sūduva“ artimiausias rungtynes žais spalio 14-ąją išvykoje su tuo pačiu „Kauno Žalgiriu“, kuris šiandien Marijampolėje jau prarado net teorines galimybes pakilti iš paskutinės vietos A lygoje.

Spalio 17-ąją „Sūduva“ dar žais išvykoje su „Jonava“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 22-ąją ir dar kartą susikaus su sostinės „Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!