„Sūduva“ įveikė „Nevėžį“

Marijampolės „Sūduvos“ pergalių serija tęsiasi  – 24-ajame ture sūduviai nugalėjo ilgai mažumoje žaidusį Kėdainių „Nevėžį“ 2:0 (1:0).

Victoro Basadre auklėtiniai pergalę šventė po skirtinguose kėliniuose įmuštų Romaino Habrano ir Jordano N‘Kololo įvarčių. Kėdainiečiai visą antrąjį kėlinį turėjo žaisti be pašalinto Luko Berednikovo, tačiau puikus vartininko Sergijaus Melašenkos žaidimas išgelbėjo svečius nuo didesnio pralaimėjimo.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Sūduva“ spaudė varžovus ir intensyviai rezgė atakas. Vieną realiausių progų dvikovos pradžioje turėjo Serge‘as Nyuiadzi, kuris kontratakoje neįveikė priešais jį likusio vartininko S. Melašenkos. Šeimininkai ne kartą bandė laimę ir tolimais smūgiais, bet jie nebuvo vaisingi.

Nors marijampoliečiai kontroliavo žaidimą, „Nevėžis“ pirmajame kėlinyje turėjo auksinę progą įmušti. Po pakelto kampinio kamuolys patogiai nukrito arti vartų buvusiam Juliui Kasparavičiui, kuris nieko netrukdomas smūgiavo virš vartų.

Kėlinio pabaigoje „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Baudos aikštelėje Biliaminu Nurudeenas prasižengė prieš J. N‘Kololo, o paskirtą 11 m. baudos smūgį sėkmingai realizavo R. Habranas. Prieš komandoms išeinant į rūbines, „Nevėžio“ žaidėjas L. Berendikovas sulaukė antrosios geltonos kortelės už dar vieną pražangą ir svečiai liko žaisti dešimtiese.

Po pertraukos „Nevėžis“ buvo užspaustas savo baudos aikštelėje. „Sūduvos“ gretose geras progas įmušti turėjo Giedrius Matulevičius, R. Habranas ir Olivier Rommensas, bet „Nevėžio“ vartų sargas S. Melašenko gelbėjo savo komandą.

Dvikovos pabaigoje „Sūduva“ užtvirtino pergalę antruoju įvarčiu. Standartinėje situacijoje kamuolys baudos aikštelėje patogiai nukrito J. N‘Kololo, o šis galingu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui.

Čempionate pirmaujanti „Sūduva“ (52 tšk.) dabar septyniais taškais lenkia „Žalgirio“ komandą. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais rugpjūčio 27 d. 18 val. savo aikštėje su Kauno raj. „Hegelmann Litauen“.