„Sūduva“ išvykoje palaužė „Riterius“

„Sūduva“ išvykoje palaužė „Riterius“

Marijampolės „Sūduva“ laimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes „Optibet A lygoje“ – 23 ture marijampoliečiai išvykoje 3:1 (0:0) palaužė Vilniaus „Riterius“.

Pirmame kėlinyje abi komandos įvarčio nepelnė: tris pavojingus „Sūduvos“ žaidėjų smūgius atrėmė Armantas Vitkauskas, o Mindaugas Grigaravičius, sulaukęs puikaus Marko Pavlovskio perdavimo, iš geros padėties perkėlė kamuolį virš vartų.

Po pertraukos „Riteriai“ turėjo labai gerą progą išsiveržti į priekį, tačiau Maksymo Marusičiaus perdavimas link M. Grigaravičiaus buvo per stiprus, tad saugas nespėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus.

57-ąją minutę Marijampolės klubas išsiveržė į priekį, kai nepriekaištingai pasinaudojo standartine situacije. Po Nicolas Gorobsovo pakelto kampinio stipriu smūgiu galva savo komandą į priekį išvedė Aleksandas Živanovičius.

Po 15 minučių iniciatyvą perėmusi „Sūduva“ pasižymėjo ir antrą kartą – po šeimininkų klaidos savo aikštės pusėje į kovą nuo suolo mestas Giedrius Matulevičius tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

„Riteriai“ 76-ąją minutę po Angelio Lezamos įvarčio atgaivino intrigą, tačiau vos po poros minučių į kontrataką pabėgęs Serge’as Nyuiadzi pasižymėjo šeštą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone ir įtvirtino svečių pergalę.

Čempionate pirmaujanti „Sūduva“ savo kraityje turi 49 taškus, o kitas rungtynes žais rugpjūčio 22 d. 19 val. namie su Kėdainių „Nevėžiu“.