„Sūduva“ iškovojo 21-ąją pergalę

Per „Optibet A lygos“ 35-ojo turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (2:0) nugalėjo dar kartą daug problemų sukėlusį Telšių „Džiugą“.

Alyga.lt

Per pirmąsias 45 minutes „Sūduvai“ pavyko pelnyti du įvarčius. 21-ąją minutę po perdavimo į baudos aikštelę Jordanas N’Kololo atitrūko nuo varžovo ir iš arti galva nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo 7-asis legionieriaus įvartis, tačiau jo pasirodymą apkartino trauma – jis buvo pakeistas pirmojo kėlinio antroje pusėje. Vis dėlto darbą sėkmingai tęsė jo komandos draugai.

Į baudos aikštelę 39 minutę įsiveržęs Romainas Habranas taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino rezultatą, nubausdamas varžovus, kai puikios progos neišnaudojo Davydas Arlauskis – jo smūgį atrėmė į vartų stačiakampį grįžęs Makis Giannikoglou.

„Džiugas“ vėl parodė charakterį ir sužaidė solidų antrą kėlinį. Dovydo Virkšo smūgį atrėmė M. Giannikoglou, tačiau graikas liko bejėgis 52-ąją minutę, kai galva kamuolį į vartus nukreipė Miroslavas Puškarovas.

Įsibėgėjęs Telšių klubas kūrė varžovams labai daug rūpesčių, tačiau rimčiau „Sūduvos“ vartams daugiau pagrasinti taip ir nepavyko, nors įtampos išties netrūko. Pergalę sūduviečiai įtvirtino 89-ąją minutę, kai puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Jevgenas Jefremovas.

21-ąją pergalę „Optibet A lygoje“ iškovojusi „Sūduva“ po 35 turų savo sąskaitoje turi 70 taškų ir užima antrąją vietą. Paskutinio – 36-ojo – turo mačą marijampoliečiai žais lapkričio 28 d. 15 val. namie su Alytaus „Dainava“.