„Sūduva“ iš Gargždų grįžta su pergale

„Sūduva“ iš Gargždų grįžta su pergale

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per A lygos 10 turo rungtynes Gargžduose nugalėjo „Bangą“ 2:0 (2:0).

Šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes, keletą kartų rimtai pagrasino Ivano Kardumo vartams, tačiau netrukus „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir kėlinio viduryje pelnė abu įvarčius.

23 min. Thomasas Salamonas atliko gražų perdavimą kairiajame krašte Aleksandrui Živanovičiui, o šio vartų link pasiųstą kamuolį į vartus nukreipė Josipas Tadičius.

34 min. po tolimo Povilo Leimono perdavimo „Bangos“ gynėjas nepataikė gerai į kamuolį ir šis atiteko Mihretui Topčegičiui, kuris po kelių akimirkų pelnė įvartį.

Vėliau iniciatyva taip pat priklausė „Sūduvai“, tačiau marijampoliečių atakoms trūko aštrumo ir tai neleido padidinti skirtumo.

Po šio mačo „Sūduva“ (25 taškai) lieka A lygos turnyro lentelės pirmojoje vietoje ir toliau 5 taškais lenkia Vilniaus „Žalgirį“. „Banga“ (9) toliau užima ketvirtąją poziciją.

Liepos 23 d. 19 val. „Sūduva“ ir „Banga“ susitiks dar kartą, tačiau šį kartą rungtynės jau vyks Marijampolės „Hikvision“ arenoje. Futbolo aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.

Jurgitos Rekašienės nuotrauka