“Sūduva” ir “Sūduvos sakalai” Marijampolės miesto dienose

“Sūduva” ir “Sūduvos sakalai” Marijampolės miesto dienose

IMG_4058

Praėjusį savaitgalį Marijampolės mieste vyko tradicinė miesto dienų šventė. Kaip ir praėjusiais metais šiame renginyje dalyvavo ir futbolo klubas „Sūduva“ kartu su savo ištikimiausiais fanais „Sūduvos sakalais“.

 

 

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos stadione įsikūrusioje „Sūduvos“ zonoje miesto šventės dalyviams buvo siūloma išmėginti kojos tikslumą smūgiuojant į vartus bei savo futbolo įgūdžius žongliravimo rungtyje. Konkursų dalyviai buvo apdovanoti „Joma“ marškinėliais, plakatais su futbolininkų autografais, bilietais į rungtynes bei kitais prizais. Miestelėnai ir miesto svečiai turėjo puikią progą pažaisti kartu su futbolininkais, pabendrauti bei gerai praleisti laiką.

 

Marijampolės klubo puolėjas Tomas Radzinevičius džiaugėsi galimybe reprezentuoti „Sūduvos” klubą ir už aikštės ribų.

 

„Stengiamės atnešti džiaugsmą tiek vaikams, tiek kitiems, pasidalinti teigiamomis nuotaikomis, savo futbolo sugebėjimais  ir autografais, kad žmonės būtų linksmesni ir eitų daugiau į „Sūduvos” rungtynes” – kalbėjo „Sūduvos” puolėjas T.Radzinevičius.

 

Vienam iš „Sūduvos” sirgalių numylėtinių –  Valentinui Baranovskiui, tai buvo jau trečiosios Marijampolės miesto dienos. V.Baranovskis nestokojo teigiamos nuotaikos ir teigiamai vertino jau tradicija tampančią „Sūduvos” futbolo zoną, Marijampolės miesto dienose.

 

„Čia linksma, labai daug įvairiausių dalykų vaikams pabūti, taip pat mūsų palapinė, kur susirenka žmonės, tikrai čia labai įdomu.” Kalbėdamas apie tokių renginių naudą klubo įvaizdžiui, „Sūduvos” saugas teigė, kad „tai yra viena iš marketingo rūšių, galima supažindinti žmones su jų miesto komanda ir parodyti, kad komandai irgi rūpi jos žmonės, miesto žmonės ir komandos sirgaliai.”

 

V.Baranovskiui pritarė ir „Sūduvos” gynėjas Marius Činikas, kuris Marijampolės miesto dienose buvo apsilankęs prieš dvejus metus.

 

„Be abejo, visi myli mūsų miesto komandą, manau, kad ir reklama gera ir tikrai smagu sudalyvauti patiems” – pasakojo „Sūduvos” gynėjas M.Činikas.