„Sūduva“ ieško ambasadorių visame Sūduvos krašte

„Sūduva“ ieško ambasadorių visame Sūduvos krašte

Marijampolės futbolo klubas „Sūduva“, sėkmingai žygiuojantis Europos lygoje ir kovojantis dėl A lygos apdovanojimų, siekia stiprinti savo pozicijas visame Sūduvos krašte ir kviečia prie klubo veiklos prisijungti futbolą mylinčius žmones iš visų aplinkinių miestų ir miestelių.

„Klubo šūkis „Mano kraštas – mano komanda“ nėra tik žodžių rinkinys, „Sūduvos“ tikslas yra teikti pramogą ir geras emocijas visam kraštui, – sakė „Sūduvos“ direktorius Karolis Skinkys. – Šiais metais jau labai pasiteisino iniciatyva surinkti savanorių komandą, be jos pagalbos daugybė klubui labai svarbių dalykų būtų tiesiog neįmanomi. Dabar atėjo metas žengti dar vieną žingsnį – susirasti pagalbininkų visame krašte. Jei gyvenate viename iš Užnemunėje esančių miestų ar miestelių, domitės futbolu, jums patinka „Sūduva“, mums labai reikia jūsų pagalbos! Būsime nepaprastai dėkingi, jei savo miestelyje tiesiog pakabinsite plakatą, informuojantį žmones apie artimiausias rungtynes. O galbūt kartu surengsime jūsų gyvenamojoje vietoje bendrą renginį, futbolo turnyrą ar kelionę miestelio gyventojams į rungtynes? Visas yra įmanoma, draugaukime ir kurkime kartu!“

„Sūduva“ visus, galinčius ir norinčius tapti komandos atstovais savo miestuose ir miesteliuose, kviečia kreiptis elektroninio pašto adresu info@fksuduva.lt arba telefonu +370 615 47755.


Kviečiame visus Marijampolės futbolo gerbėjus palaikyti komandą taip pat gausiai kaip Europos lygoje ir per A lygos rungtynes!

Rugpjūčio 6 d. (sekmadienį) 20 val. „Arvi“ arenoje„Sūduva“ susitiks su Kauno „Stumbru“ ir sieks į savo sąskaitą įsirašyti dar 3 taškus. Kviečiame aistruolius jau dabar įsigyti bilietus, kurie kainuoja vos nuo 1,50 eur!

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR ||| BILIETAI.LT KASŲ ADRESAI