„Sūduva” išvykoje įveikė „Ekrano” klubą

„Sūduva” išvykoje įveikė „Ekrano” klubą

 

Panevėžio „Aukštaitijos” stadionas

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Panevėžio „Ekranas” 1 – 3  Marijampolės „Sūduva”

13′ [ 1 – 0 ] Giedrius Tomkevičius

37′ [ 1 – 1 ] Nerijus Valskis

57′ [ 1 – 2 ] Nerijus Valskis

82′ [ 1 – 3 ] Marius Šoblinskas

 

„Ekranas”: T.Kauneckas, O.Reyes, R.Pilotas, E.Girdvainis, V.Slavickas,  G.Tomkevičius, M.Vučetič, A.Ribokas, A.Vertelis ( 70′ T.Markevičius ), A.Buinickij, E.Varnas.

 

„Sūduva”: P.Davidovs, D.Isoda, M.Ugge, P.Leimonas, P.Daukša, M.Šoblinskas, P.Kiselevskis, V.Baranovskij, A.Brokas, N.Valskis ( 90′ M.Kardokas ), T.Radzinevičius.

 

Marijampolės „Sūduvos” komadai šiandien padėti negalėjo susižeidę Karolis Chvedukas, Mohamedas Kdouh. Dėl surinktų 8 geltonų šią dvikovą praleisti buvo priverstas ir kroatas Petaras Bašičius. Dėl šių Marijampolės komandos netekčių į startinę sudėtį sugrįžo Povilas Kiselevskis bei Audrius Brokas.

 

Marijampolės ekipa rungtynes pradėjo energingu žaidimu. Sažaidus apie 10 minučių, puikią galimybę pasižymėti turėjo Valentina Baranovskis. Jis aštriu kampu išbėgo vienas prieš Tadą Kaunecką, smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, bet jo bandymas buvo netikslus ir skriejo greta virpsto.

 

Po keleto minučių Panevėžio klubas parodė, kaip reikia savo šansus išnaudoti. Po Vaido Slavicko pakelto kampinio „Sūduvos” baudos aikštelėje kilo sumaištis, kuria apsukriausiai pasinaudojo Giedrius Tomkevičius stipriu smūgiu pasiuntęs kamuolį į svečių vartus.

 

22 rungtynių minutę pavojų aikštės šeimininkų vartams sukėlė Audrius Brokas. Jis suklaidino „Ekrano” gynėjo ir pažeme smūgiavo į vartų plotą. Vis dėlto T.Kauneckas buvo gerai užsiėmęs poziciją ir savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo.

 

Po 5 minučių tas pats A.Brokas sukėlė pavojų „Ekrano” vartams. Pasiaukojančiai sužaidęs Marius Šoblinskas sudarė „Sūduvos” krašto saugui galimybę įbėgti į baudos aikštelę ir atlikti smūgį, kuris atsitrenkė į vartų virpstą.

 

Kėliniui artėjant į pabaigą, marijampoliečiai sugebėjo rezultatą išlyginti. A.Brokas atliko gerą perdavimą iš kairės, o baudos aikštelėje atisidengęs  Nerijus Valskis nesunkiai nukreipė jį į vartus.

 

Antrajame kėlinyje „Sūduva” ir toliau žaidė kokybišką futbolą. To pasekoje, 57 rungtynių minutę Povilas Kiselevskis atliko puikų perdavimą Nerijui Valskiui, kuris išbėgo vienas prieš varžovų vartininką  ir savo šansu pasinaudojo – 2-1.

 

„Ekranui” stengiantis rengti atakas ir lyginti rezultatą, „Sūduvai” atsivėrė keliai kontratakuoti. Viena iš greitų atakų baigėsi įvarčiu. Tomas Radzinevičius geru perdavimu išvedė Marių Šoblinską vieną prieš vartininką. Ilgai nedvejojęs „Sūduvos” saugas stpriai smūgiavo į vartus ir nepaliko jokių vilčių T.Kauneckui – 1-3 priekyje Marijampolės klubas.

 

Rungtynių pabaigoje  „Sūduvos” futbolininkai sugebėjo išlaikyti įgytą persvarą ir iškovojo labai svarbią pergalę.