„Sūduva“ dar kartą nepaliko vilčių „Trakams“ (video santrauka)

„Sūduva“ dar kartą nepaliko vilčių „Trakams“ (video santrauka)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai į A lygos kovas grįžo su trenksmu – marijampoliečiai „Arvi“ arenoje nušlavė „Trakus“ rezultatu 5:1 (1:1). Rugpjūčio 27-ąją per šių komandų rungtynes LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje „Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 4:1.

Rungtynes šeimininkai pradėjo be geltonų kortelių limitą pasiekusio Andro Švrljugos ir nuo Lietuvos rinktinėje patirtos traumos vis dar neatsigavusio Vaido Slavicko, o mačo pradžia buvo gana slogi.

„Sūduva“ kontroliavo kamuolį, tačiau dažniausiai jis kursavo tik tarp trijų vidurio gynėjų. Tuo metu svečiai jau 10 min. surengė rezultatyvią ataką, kurią taikliu smūgiu užbaigė Dovydas Norvilas.

Marijampoliečiams prireikė laiko kol apsiprato su nauja situacija ir pradėjo rasti kelius Trakų komandos vartų link. Išlyginti rezultatą pavyko 27 min. – komandoje debiutavęs Choco pasiekė prie galinės linijos atsidūrusį kamuolį, o Marjanas Altiparmakovskis pasinaudojo situacija, kad pusė varžovų komandos nustojo žaisti tikėdamiesi teisėjo švilpuko dėl, jų nuomone, už linijos atsidūrusio kamuolio. Švilpuko nebuvo, o makedonas ramiai pasiuntė kamuolį į vartus.

Netrukus puikią progą išvesti „Sūduvą“ į priekį turėjo Karolis Laukžemis, bet puolėjui nepavyko pataikyti į vartus. Dar po kiek laiko pavojingas K. Laukžemio perdavimas vos nepasiekė vieno prieš vartus buvusio Jeremy Manzorro.

Padėtis aikštėje pasikeitė iš karto po pertraukos. Jau 47 min. M. Altiparmakovskis perėmė kamuolį iš „Trakų“ gynėjo Pavelo Kruko ir po nesėkmingo savo paties bandymo įveikti vartininką Igną Plūką atliko perdavimą Giedriui Matulevičiui, kuris kamuolį tiesiog įkalė į vartus.

54 min. jau G. Matulevičius pasižymėjo tobulu perdavimu iš aikštės krašto M. Altiparmakovskiui, o šis efektingu smūgiu galva įmušė savo antrą įvartį.

Po šio įvarčio Trakų komanda pakriko, o marijampoliečiai vieną po kitos kūrė šimtaprocentines progas. Deja, kurį laiką „Sūduvos“ žaidėjai jas gana dosniai švaistė.

Ketvirtąjį įvartį pavyko pelnyti 78 min., kai po gražaus perdavimo iš krašto Robertas Vėževičius nepasiekė kamuolio, tačiau šį į savo vartus nukreipė P. Krukas.

Taškas rungtynėse buvo padėtas 86 min., kai po kampinio Semirui Kerlai, kaip ir G. Matulevičiui 47 min., tereikėjo pataikyti į vartus iš poros metrų atstumo.

Po šių rungtynių „Sūduva“ turi 35 taškus ir lieka trečia, o antrąją vietą užimantys „Trakai“ mūsų komandą lenkia 9 taškais. Tačiau marijampoliečiai yra sužaidę trejomis rungtynėmis mažiau, tad pagal prarastus taškus šiuo metu nuo Trakų ekipos nebeatsilieka.

Jau šeštadienį „Sūduva“ ir „Trakai“ susitiks dar kartą – sostinėje bus žaidžiamos atidėtos 18-ojo turo rungtynės.