Sėkmingas antrasis kėlinys lėmė pergalę Alytuje

Sėkmingas antrasis kėlinys lėmė pergalę Alytuje

 

Alytaus miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Jurijus Paškovskis

Alytaus „Dainava” – Marijampolės „Sūduva”

27′ [ 1 – 0 ] Titas Vitukynas

48′ [ 1 – 1 ] Arnas Mikaitis ( į savo vartus )

75′ [ 1 – 2 ] Valentin Baranovskij

84′ [ 1 – 3 ] Valentin Baranovskij

 

„Dainava”: A.Dubickas, A.Mikaitis, D.Padaigis, D.Gunevič, N.Bartkevičius, T.Vitukynas, K.Soumaila, E.Dezire, A.Juchno ( 64′ D.Grižas ) , M.Atmanavičius ( 73′ M.Biržinis ), L.Baranauskas ( 46′ A.De Freitas ).

„Sūduva”: P.Davidovs, V.Bagdanavičius, M.Ugge, N.Radžius, P.Daukša, P.Leimonas, P.Bašič ( 88′ P.Kiselevskis ), N.Valskis, V.Baranovskij ( 90′ A.Breivė ), R.Ledema ( 46′ M.Kdouh ), A.Brokas.

 

Šiose rungtynėse „Sūduvai” dėl kojos sumušimo padėti negalėjo gynėjas D.Isoda. Pirmojo šanso vykti su pagrindine komanda sulaukė kitas jaunas žaidėjas – į „Sūduvos” protokolą buvo įtrauktas 1995 metais gimęs vartininkas Justinas Popiera.

 

Pirmąją realią galimybę įmušti „Sūduva” turėjo 8 minutę, kai Rafaelis Ledesma sėkmingai atliko baudos smūgį. Aikštės šeimininkus nuo įvarčio išgelbėjo patikimai sužaidęs Aurimas Dubickas.

 

Sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio, į Marijampolės komandos vartus buvo įmuštas įvartis. Kilus „gaisrui” marijampoliečių baudos aikštelėje, nė viena iš gynėjų nesuskubo išmušti kamuolio iš baudos aikštelės ir „Dainavos” saugas Titas Vitukynas nukreipė jį į vartų plotą.

 

Per pirmąsias 45 mačo minutes „Sūduvos” ekipai nepavyko sukurti pavojingų epizodų prie Alytaus komandos vartų, o aikštės šeimininkai savo turėtu šansu pasinaudojo, todėl į ilgąją pertrauką komandos išėjo minimaliu rezultatu pirmaujant „Dainavai”.

 

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, Audrius Brokas uždirbo kampinį ir pats atliko perdavimą nuo kampinio gairelės. Nesėkmingai sužaidęs vienas iš „Dainavos” gynėjų nukreipė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

 

65 rungtynių minutę idealios galimybės išnaudoti nepavyko Audriui Brokui. „Sūduvos” futbolininkas išbėgo vienas prieš vartininką, turėjo laiko pasitaisyti kamuolį, bet smūgiavo virš vartų ir rezultatas liko nepakitęs.

 

Išsiveržti į priekį marijampoliečiams pavyko 75 mačo minutę. Ilga „Sūduvos” ataka baigėsi tuo, kad kamuolį iš baudos aikštelės į tolimąjį vartų kampą nukreipė Valentinas Baranovskis.

 

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei 10 minučių tas pats V.Baranovskis įtvirtino „Sūduvos” persvarą. „Dainavos” vartininkas Aurimas Dubickas atmušė tolimą Nerijaus Valskio smūgį prieš save, o pirmasis prie kamuolio suskubęs V.Baranovskis nukreipė jį į vartus.