„Sūduva” nesunkiai iveikė „Dainavą”

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Mindaugas Jackus

Marijampolės „Sūduva” – Alytaus „Dainava”

42′ [ 1 – 0 ] Tomas Radzinevičius

47′ [ 2 – 0 ] Tomas Radzinevičius

55′ [ 3 – 0 ] Maximiliano Ugge

66′ [ 4 – 0 ] Povilas Kiselevskis

„Sūduva”: P.Davidovs, D.Isoda, P.Leimonas, P.Daukša, M.Ugge, K.Chvedukas ( 8′  P.Kiselevskis ), M.Šoblinskas, P.Bašič ( 59′ A.Brokas ), V.Baranovskij, N.Valskis ( 80′ A.Breivė ), T.Radzinevičius.

„Dainava”: V.Artjomenko, D.Padaigis, A.Mikaitis, V.Rutkauskas, T.Vitukynas, L.Savastas ( 56′ M.Biržinis ) , D.Cibulskas, N.Bartkevičius, D.Gunevič, L.Sendžikas, K.Balčiūnas ( 63′ R.Stankevičius ) .

„Sūduva” puikią progą įmušti turėjo jau pačią pirmąją rungtynių minutę. Po gražios kombinacijos vienas prieš vartininką buvo išvestas Karolis Chvedukas. Jis atliko smūgį į vartus, bet teisingą padėtį užsiėmęs vartininkas sugebėjo į smūgį sureaguoti.

Visų klubo gerbėjų nusivylimui, sužaidus vos 8 minutes, K.Chvedukas patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę. Jo vietą užėmė nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Povilas Kiselevskis.

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Marijampolės „Sūduvos” futbolininkams pagaliau pavyko pasiekti savo tikslą. Nerijui Valskiui agresyviai įsiveržus į baudos aikštelę, „Dainavos” gynėjai pasimetė ir vienas iš jų paspyrė kamuolį vartininko link. Kamuolio imti negalėjęs vartų sargas laukė pribėgančio komandos draugo, tačiau visus alytiškių gynėjus aplenkė „Sūduvos” puolėjas Tomas Radzinevičius. Jis tiksliai smūgiavo į vartų plotą ir išvedė savo komandą į priekį.

Antrasis kėlinys Marijampolės „Sūduvos” futbolininkams prasidėjo labai sėkmingai. Po gražios atakos vienas prieš varžovų vartininką buvo išvestas T.Radzinevičius. Patyręs puolėjas įrodė, kad tokių šansų švaistyti neketina ir užtikrintai pasiuntė kamuolį į apatinį svečių vartų kampą.

55 – ąją „Sūduva” dar labiau atitolo nuo varžovų. Petaras Bašičius atliko gerą perdavimą nuo kampinio gairelės,  į puolimą atėjęs vidurio gynėjas Maximiliano Ugge galva nukreipė kamuolį į vartus. 3-0.

Ketvirtasis įvarti į „Dainavos” vartus krito 66 rungtynių minutę. Individualiomis pastangomis vienas prieš vartininką išbėgo Povilas Kiselevskis. Jaunasis „sūduvietis” nedvejojo ir gražiu smūgiu vartininkui tarp kojų padidino savo komandos pranašumą.