„Sūduva B“ siekia I lygos licencijos

„Sūduva B“ siekia I lygos licencijos

Marijampolės „Sūduva B“ siekia teisės 2020 metais rungtyniauti Lietuvos I lygos čempionate.

LFF II lygos Pietų zonoje šiemet žaidusi „Sūduvos“ dublerių komanda 2020-aisiais gali iš esmės pasikeisti ir bandys žengti į aukštesnį lygį – I lygą.

„Kitam sezonui buriame naują dublerių komandą iš perspektyvių žaidėjų, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Jei gausime licenciją ir bus galimybė dalyvauti I lygos čempionate, ta galimybe pasinaudosime.“

I lygos licencijavimo procese taip pat dalyvauja Kėdainių „Nevėžis“, „Jonava“, „Šiauliai“, Kretingos „Minija“, „Radviliškis“, Mažeikių „Atmosfera“, Klaipėdos r. „Sakuona“, Panevėžio „Aukštaitija“, „Kupiškis“, Vilniaus BFA, Vilniaus „Riteriai B“, Vilniaus „Žalgiris B“ ir „Kauno Žalgiris B“.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


Prie LFF I lygos klubų licencijavimo proceso iš aukštesnės ar žemesnės lygų klubų licencijavimo galės persikelti ir daugiau klubų su sąlyga, jog reikalingą dokumentaciją jie pateiks iki nustatytų galutinių I lygos datų.

Kaip žinoma, A lygos licencijų siekia Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“, Kauno „Žalgiris“, „Panevėžys“, Klaipėdos „Atlantas“, „Palanga“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Gargždų „Banga“, Telšių „Džiugas“, Vilniaus „Vytis“ ir Alytaus „Dainava“.

Teisinių, personalo, infrastruktūros, sporto ir finansinių kriterijų medžiagą įvertinimui I lygos Licencijos pareiškėjai teiks sausio ir vasario mėnesiais. I lygos licencijų išdavimas numatytas 2020 vasario 18 dieną, kuomet numatytas tai svarstysiančio LFF Licencijavimo komiteto posėdis.