„Sūduva B“ priims „Miniją“

„Sūduva B“ priims „Miniją“

Sekmadienį 14 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje įvyks LFF I lygos 11 turo rungtynės tarp „Sūduvos B“ ir Kretingos „Minijos“ komandų.

Marijampoliečiai po 10 turų turi 7 taškus ir užima 11-ąją vietą, o 4 taškus per 9 mačus surinkę kretingiškiai žengia 12-i.

„Sūduva B“ šias rungtynes pasitinka geros nuotaikos – praeitame ture išvykoje 3:0 buvo nugalėtas „Kauno Žalgiris B“.

„Likau patenkintas komandos pasirodymu per tas rungtynes, mes joms gerai pasirengėme, puikiai pereidavome iš gynybos į puolimą, tas ir turėjo lemiamos įtakos, – sakė „Sūduvos B“ vyriausiasis treneris Pedro Paiva. – Be abejo, tuomet mums labai padėjo prie komandos prisijungę Catalinas Tira ir Mikelis Gurrutxaga. Tačiau tas lapas jau užverstas, rungtynėms su „Minija“ turime pasirengti dar geriau.“

LFF I lygoje šiemet debiutuojanti „Sūduva B“ anksčiau taškus pelnė žaisdama namie su Vilniaus „Riteriais B“ (1:0) ir BFA (3:3). Tuo metu lygos senbuvė „Minija“ kol kas aikštę nepralaimėjusi paliko dukart – išvykoje 1:0 nugalėta BFA ir namie sužaista 1:1 su „Riteriais B“.

Į šias rungtynes be papildomų išlaidų gali patekti visų tipų „Sūduvos“ 2021 m. sezono kortelių savininkai.

Visi kiti futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus bilietai.lt tinklalapyje.


ĮSIGYTI BILIETĄ DABAR


Bilietai į rungtynes išankstinėje prekyboje kainuoja 2 eurus, moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia – 1,5 euro (prie įėjimo į stadioną būtina pateikti teisę į nuolaidą pagrindžiantį dokumentą). Rungtynių dieną nuolaidos netaikomos, internetu įsigyjamas bilietas kainuos 2,5 euro, o įsigyjant stadiono kasoje – 3 eurus.

Vaikai iki 7 metų amžiaus imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.

Renginio vietoje vyresni nei 6 metų žiūrovai privalo dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei).

Futbolo gerbėjai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) prašomi į rungtynių vietą nevykti, organizatoriams tokius asmenis draudžiama įleisti į stadioną. Žiūrovai, kuriems rungtynių vietoje pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), privalo nedelsiant palikti areną, jiems rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.