„Sūduva B“ pradeda sezoną rungtynėmis namie

„Sūduva B“ pradeda sezoną rungtynėmis namie

2023 metų oficialių kovų sezoną šiandien pradės Marijampolės „Sūduvos“ B komanda. Jaunimo ekipa per pirmąsias LFF II lygos rungtynes sekmadienį 13 val. namie priims Kauno r. „Hegelmann B“ komandą.

Rungtynės bus žaidžiamos Marijampolės futbolo arenos manieže. Į jas be papildomų išlaidų gali patekti visų „Sūduvos“ sezono kortelių savininkai, o kiti futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus už simbolinę kainą bilietai.lt tinklalapyje arba šios įmonės prekybos taškuose. Stadiono kasa prieš rungtynes nedirbs.

Šį sezoną LFF II lygoje vėl varžysis 16 komandų. Su „Sūduvos“ ir „Hegelmann“ dubleriais kovos Mažeikių „Atmosfera“, Klaipėdos FM, Joniškio „Saned“, Vilniaus „Viltis“, „Šilutė“, Tauragės „Tauras“, Panevėžio r. „Dembava“, Kauno „Fortūna“, Kybartų „Sveikata“, „Ukmergė“, Gargdžų „Banga B“, Alytaus „Dainava B“, Telšių „Džiugas B“ ir Vilniaus „Žalgiris C“.

Prieš sezono pradžią „Sūduvos B“ treneris Dovydas Lastauskas sakė, kad komanda sieks iškovoti kelialapį į I lygą.

„Visi – metais paaugę, metais subrendę, tad kito tikslo kelti negalime. Ypač įvertinus tai, kad pernai jo nepasiekėme. Suprantame, kad nebus lengva, nes lygos lygis bus aukštesnis nei pernai – „Saned“ sustiprėjo, „Atmosfera” sukomplektavo puikią sudėtį, „Šilutė“ bus įdomi kaip ir pernai. Noriu pasakyti, kad mums bus sunku, bet ne neįmanoma”, – reziumavo D.Lastauskas.