„Sūduva B“ nusileido panevėžiečiams

Marijampolės „Sūduva B“ per LFF I lygos 13 turo rungtynes namie nusileido „Panevėžiui B“ 1:3 (1:0).

„Sūduva B“: Vilius Stebrys, Paulius Kuconis, Augustas Valukonis (73, Joris Naujokaitis), Tautvydas Burdzilauskas, Simas Venckevičius (83, Arnoldas Kunigelis), Vytautas Žemaitis, Modestas Vainikaitis, Ernestas Burdzilauskas, Alexandros Gargalatzidis (46, Deivydas Zubavičius), Jordan N’kololo (46, Dominykas Pudžemys), Valdas Dembinskas (61, Arijus Čebatorius).

„Sūduvai B“ vienintelį įvartį 25 min. po kampinio pelnė iki pertraukos žaidęs Jordanas N’Kololo. Pirmajame kėlinyje taip pat rungtyniavo ir Alexandras Gargalatzidis.

Antrajame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą ir 56, 76 bei 91 min. pelnė pergalę atnešusius įvarčius.

60 min. „Sūduvos B“ vartininkas Vilius Stebrys atrėmė 11 metrų baudinį, tokiu būdu pasižymėdamas jau 4 kartą šį sezoną.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais liepos 6 d. su „Šiauliais“.