„Sūduva B“ neprilygo „Šilui“

Marijampolės „Sūduva B“ per LFF I lygos 19 turo rungtynes Kazlų Rūdoje nusileido „Šilui“ 1:3 (0:3).

„Sūduva B“: Vilius Stebrys, Modestas Vainikaitis, Arijus Čebatorius (73, Lukas Kiselevskis), Ernestas Burdzilauskas, Simas Venckevičius, Vytautas Žemaitis (85, Dominykas Pudžemys), Matas Miškinis (70, Dovydas Bublys), Augustas Dubickas, Arnoldas Kunigelis, Joris Naujokaitis (82, Ugnius Senda), Ignas Kailius (46, Paulius Sližauskas).

Šeimininkams pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė buvę „Sūduvos“ žaidėjai: 14 min. pasižymėjo Ilja Cyvilka, o 35 ir 39 min. – Ričardas Beniušis.

Marijampolės komandai paguodos įvartį 83 min. pelnė 16-metis Ugnius Senda, kuris į aikštę žengė vos minute anksčiau.  Dešiniajame atakos krašte  kamuolį gavęs futbolininkas pasižymėjo žemu smūgiu į tolimą vartų kampą.

Po 19 turų 10 taškų turinti „Sūduva B“ LFF I lygoje lieka 13-ojoje vietoje. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais rugpjūčio 28 d. 15 val. Vilniuje su „Riteriais B“.