„Sūduva” neturėjo vilčių kovoje su „Žalgiriu”

„Sūduva” neturėjo vilčių kovoje su „Žalgiriu”

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Vilniaus „Žalgiris” 8  –  1  Marijampolės „Sūduva”

8 ‘ [ 0 – 1 ] Valentin Baranovskij

16′ [ 1 – 1 ] Serge Nyuiadzi

20′ [ 2 – 1 ] Kristis Andreou

26′ [ 3 – 1 ] Jakub Wilk

29′ [ 4 – 1 ] Serge Nyuiadzi

33′ [ 5 – 1 ] Linas Pilibaitis

71′ [ 6 – 1 ]  Andro Švrljuga

82′ [ 7 – 1 ]  Paulius Janušauskas

86′ [ 8 – 1 ] Rytis Leliūga

 

 

„Sūduva”: D.Bartkus, M.Ugge, D.Isoda, M.Činikas, M.Kovačevič, K.Chvedukas ( 54′ P.Kiselevskis ) , M.Andelkovič, V.Baranovskij ( 35′ G.Russo ), A.Brokas, A.Vaskela ( 66′ M.Grigaravičius ), T.Radzinevičius.

 

„Žalgiris”: A.Vitkauskas, D.Šemberas, G.Freidgeimas, A.Švrljuga, R.Radavičius, A.Žulpa, J.Wilk, S.Nyuiadzi ( 42′ R.Leliūga ), L.Pilibaitis, Andrezinho ( 75’ P.Janušauskas ), K.Andreou.

 

Šias rungtynes „Sūduva” pradėjo kiek pasikeitusios sudėties lyginant su pirmojo turo rungtynėmis prieš „Bangą”. Mačą nuo pradžių pradėjo krašto saugas Audrius Brokas, kuris startinėje sudėtyje pakeitė italą Giorgio Russo. Į startinę sudėtį sugrįžo ir Darius Isoda, kuris buvo patyręs smegenų sutrenkimą.

 

Susitikimą abi komandos pradėjo be didesnės žvalgybos. „Žalgirio” legionierius Kristis Andreou sužaidus vos keletą minučių gana pavojingai smūgiavo į Džiugo Bartkaus ginamus vartus, tačiau patikimai sužaidęs „Sūduvos” vartininkas kamuolį pagavo.

 

Netrukus „Sūduva” surengė rezultatyvią ataką. Audrius Brokas perdavė kamuolį iš dešiniojo krašto, o ten aktyviai sužaidęs Valentinas Baranovskij pasiuntė jį į tinklą.

 

Sužaidus vos pora minučių po šio epizodo, „Žalgiris” turėjo neblogą galimybę įmušti, bet savo darbą vėl puikiai atliko ir J.Wilko smūgį atrėmė D.Bartkus.

 

Netrukus po šio epizodo sekė „juoda” rungtynių atkarpa Marijampolės futbolininkams. Per 17 žaidimo minučių aikštės šeimininkai pelnė 5 įvarčius ir taip praktiškai panaikino intrigą šiose rungtynėse.

 

Antrasis rungtynių kėlinys nuo pirmojo skyrėsi kaip diena ir naktis. Abi ekipos rungtyniavo kur kas vangiau. Aikštės šeimininkai atakavo ne taip aktyviai, o „Sūduvai” ir toliau nesisekė sukurti pavojų prie žalgiriečių vartų.

 

Vis dėlto šią dieną aikštėje dominavę šeimininkai net ir žaisdami vangiai sugebėjo įvartį pelnyti. Po perdavimo į baudos aikštelę iš krašto Andro Švrljuga aplenkė savo tiesioginį oponentą ir dar kartą nukreipė kamuolį į „Sūduvos” vartus.

 

Gavę šansą atlikti dar vieną standartinę situaciją „Žalgirio” futbolininkai pelnė septintąjį  įvartį. Šįkart pasižymėjo laisvas į vartus galva smūgiavęs Paulius Janušauskas.

 

Tvarkingai rungtyniavęs „Žalgiris” netruko pelnyti ir aštuntąjį įvartį. Ataką didelėmis pajėgomis surengę aikštės šeimininkai šįkart leido  savo įvarčių sąskaitą papildyti Ryčiui Leliūgai.

 

Taigi „Sūduva” patyrė itin skaudų pralaimėjimą ir po dviejų „Smscredit.lt A lygos turų savo sąskaitoje taškų neturi.