„Sūduva-2” rezultatyvia pergale baigė dublerių čempionatą

„Sūduva-2” rezultatyvia pergale baigė dublerių čempionatą

 

„Arvi” futbolo aikštynas

Rungtynių teisėjas – Artūras Šnekutis

Marijampolės „Sūduva-2” 5-2 „Klaipėdos Granitas-2”

11′ [1-0] E. Puzara

13′ [2-0] M. Kardokas

28′ [3-0] C. Martinez

34′ [3-1] J. Vilavičius

45′ [4-1] G. Russo

52′ [5-1] M. Radzevičius

54′ [5-2]

 

Komandų sudėtys:

 

„Sūduva-2”: J. Popiera, E. Puzara (46′ M. Radzevičius), I. Tsyvilko (64′ E. Cikanavičius), G. Russo (58′ E. Ulevičius), M. Kardokas, C. Martinez (56′ D. Antanavičius), R. Barzdukas (46′ I. Mekhrabov), A. Černius, T. Klimavičius, E. Dubickas (53′ S Rekašius), Ž. Antanavičius.

 

„Klaipėdos Granitas-2”: L. Lidakevičius, R. Simanavičius, A. Meškinis, R. Urbelis, D. Šiškin, J. Vilavičius, A. Lukošius, M. Kononenko, V. Grigaitis, A. Peištaras, V. Domarkas.

 

Pirmomis rungtynių minutėmis žaidimas buvo apylygis. Pirmas pavojingas epizodas kilo prie „Klaipėdos Granito” dublerių vartų. Iš maždaug 25 metrų pavojingai smūgiavo Giorgio Russo, bet vartininkas lietė kamuolį ir nukreipė jį už galinės linijos.

 

Jau 11 rungtynių minutę marijampoliečiai pelnė įvartį. Edgaras Dubickas išsiveržė vienas prieš varžovų vartininką, vartininkas išbėgo toliau iš vartų, išmušė kamuolį toliau, bet Edvinas Puzara susistabdęs kamuolį techniškai iš toli pasiuntė kamuolį į tinklą.

 

Antrojo įvarčio laukti nereikėjo ilgai. 13 minutę iš toli smūgiavo Markas Kardokas, klaipėdiečių vartininkas sužaidė labai neužtikrintai ir nesugavo kamuolio, kuris kuo virpsto įskriejo į vartus.

 

Labai panaši situacija į tą, po kurios krito pirmas įvartis kilo 19 rungtynių minutę. „Klaipėdos Granito” vartininkas Lukas Lidakevičius palikęs vartu išmušė kamuolį galva tiesiai Edvinui Puzarai po kojomis, tačiau šį kartą jaunojo „Sūduvos” saugo smūgį vartininkas atmušė.

 

24 rungtynių minutę Carlos Martinez Aibar išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau jo smūgis atsitrenkė į virpstą ir vartų linijos nekirto. Jau po minutės Giorgio Russo atliko perdavimą iš krašto, Markas Kardokas kamuolį pasiekė, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo šiek tiek virš vartų.

 

28 minutę įvartį pelnė Carlos Martinez. Būdamas baudos aikštelės viduryje jis sulaukė tikslaus perdavimo iš komandos draugo ir tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo Luką Lidakevičių.

 

34 minutę „Klaipėdos Granitas-2” sušvelnino rezultatą. Greitos atakos metu po perdavimo iš krašto vienu lietimu įvartį iš baudos aikštelės pelnė Justas Vilavičius.

 

Jau po minutės klaipėdiečiai galėjo pelnyti dar vieną įvartį. Baudos aikštelėje nepatikimai sužaidus gynėjams iš labai patogios situacijos smūgiavo „Klaipėdos Granito-2” žaidėjas, tačiau komandą išgelbėjo vartininkas Justinas Popiera.

 

43 minutę dešiniame atakos krašte Carlos Martinez suklaidino varžovų gynėją, įsiveržė į baudos aikštelę ir dar kartą pataikė į vartų virpstą.

 

Besibaigiant pirmam kėliniui įvartį suklaidinęs kelis gynėjus iš maždaug 11 metrų pelnė Giorgio Russo.

 

Po pirmojo kėlinio „Sūduva-2” įtikinamai pirmavo rezultatu 4:1.

 

Antras kėlinys nemaloniai prasidėjo „Sūduvos” dubleriams. 50 minutę už pražangą gynyboje raudona kortele buvo nubaustas Andrius Černius. „Sūduva-2” beveik visą antrą kėlinį buvo priversta gintis mažumoje.

 

52 minutę įvartį pelnė Mangirdas Radzevičius. Baudos aikštelėje gavęs perdavimą ir suklaidinęs pora gynėjų M. Radzevičius tiksliai pasiuntė kamuolį į tinklą.

 

Po poros minučių „Klaipėdos Granito” futbolininkai sušvelnino rezultatą. Iš maždaug 16 metrų varžovų puolėjas technišku smūgiu permetė kamuolį per vartininką.

 

56 minutę Giorgio Russo tolimu baudos smūgiu sudrebino virpstą, bet kamuolys atšoko į aikšę, o ne į vartus.

 

Klaipėdiečiai antrame kėlinyje turėjo pranašumą žaidė aktyviau, o „Sūduva-2” daugiausiai gynėsi ir rengė greitas atakas.

 

Rungtynės baigėsi rezultatyvia „Sūduva-2” pergale rezultatu 5:2.

 

Šios rungtynės buvo paskutinės šiame dublerių čempionato sezone. Marijampoliečiai iškovojo 7 pergales, dvi rungtynės baigėsi lygiosiomis ir 9 kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą. „Sūduva-2” surinko 32 taškus ir žemiau penktosios vietos nukristi negali. Galutinė vieta čempionate paaiškės kitoms komandoms sužaidus paskutines rungtynes.