Su „Uteniu”, bet ne Utenoje

Su „Uteniu”, bet ne Utenoje

196

Penktasis A lygos turas baigsis rungtynėmis sekmadienį, kuriose Marijampolės „Sūduva” nukeliavusi bemaž per visa Lietuvą svečiuose surems ginklus su Utenos „Uteniu”.  Kaip jau tapo įprasta, sezono pradžioje ir pabaigoje, kol gamtinės sąlygos neleidžia žaisti Utenos miesto stadione, namų arena „Uteniui” tampa Visagino dirbtinės dangos aikštė.

 

 

„Utenis” jau pirmose savo rungtynėse sugebėjo pateikti kol kas didžiausią lygos sensaciją, po Edvino Baniulio smūgio išvykoje įveikę ne ką kitą, o šalies čempionus – Vilniaus „Žalgirį”. Kad uteniškių sėkmė nebuvo atsitiktinė ir su „Uteniu” reikia skaitytis įrodė ir kiti du susitikimai, sužaisti lygiosiomis, beje, vienodais rezultatais (1:1) – namie prieš „Lietavą” ir išvykoje prieš „Stumbrą”.

 

 

Be pralaimėjimų. Sekmadienį Visagine susitiks vienintelės dvi ekipos, kurios kol kas šiose pirmenybėse nėra pralaimėjusios. Tiesa, gausiu pergalių kraičiu jos pasigirti irgi negali – kol kas abi pasiekė po 1 pergalę ir abi – svečiuose. Gal tai geras ženklas „Sūduvai” ?! Bet prisiminkime, jog ir „Utenis” žais už keliasdešimt kilometrų nuo savojo stadiono J.

 

 

Gera pradžia- pusė darbo. Šis posakis kol kas tikrai tinka apibūdinant šių metų „Utenio” žaidimą. Komanda neabejotinai stipriau žaidžia pirmuosius kėlinius ir visose iki šiol žaistose rungtynėse pirmoji įmušdavo įvarčius. Beje, „Utenio” rezultatyvumas nėra didelis – įmušama po 1 įvartį per rungtynes. Bet praleista – mažiausiai lygoje, tik 2 įvarčiai. Tai leido uteniškiams, surinkusiems 5 taškus įsitaisyti turnyrinėje lentelėje greta pernykščių medalininkų (tame tarpe ir „Sūduvos”) , vos vieno taško atstumu ir turint dar vienas nesužaistas rungtynes atsargoje..

 

 

Palankūs skaičiai. Kaip bebūtų, praeitame sezone būtent „Utenis” buvo palankiausias varžovas „Sūduvai” – visas ketverias tarpusavio rungtynes laimėjo marijampoliečiai. Tiesa, trejos iš jų baigėsi vienodu rezultatu – 2:1, kas byloja, jog jose nebuvo taip jau visai lengva. Norėtųsi šią palankią tendenciją pratęsti ir šiemet, bet tam reikės išlieti nemažai prakaito ir sėkmės.

 

 

Tyliai, bet kol kas užtikrintai  Kad  „Utenis” nesišvaisto skambiais pažadais ir kantriai dirbdami siekia savųjų tikslų pastebėjo ir „Sūduvos” saugas Robertas Vėževičius. „Pergalė prieš čempionus daug ką pasako. Laukia nelengva kova”,- taip lakoniškai apibūdino jis artėjančią dvikovą. Tiesa, po to pažadėjo, kad pergalių bus. Ir jų nereikės ilgai laukti ….

 

 

Sekmadienį nuo 13:00 matysime, ar šie Roberto žodžiai „eis dievui į ausį”. Kaip visuomet, tiesioginė rungtynių transliacija- per futbolo.tv, o gal gi išvysime ir baltai/raudonai apsitaisiusių sirgalių tolimiausioje sezono išvykoje?

Save