„Stoke City“ treneris apie stovyklą Marijampolėje: „Bus įdomu ir smagu“

„Stoke City“ treneris apie stovyklą Marijampolėje: „Bus įdomu ir smagu“

5-15 metų jaunieji futbolininkai iš visos Lietuvos 2019-aisiais vėl galės tobulinti įgūdžius tradicinėje Anglijos „Stoke City“ vasaros stovykloje Marijampolėje, kuri vyks liepos 29 – rugpjūčio 2 dienomis.

Stovyklos metu vaikų laukia 2 treniruotės kasdien pagal „Stoke City“ programą, specialūs marškinėliai, pietūs, užkandžiai bei gėrimai, laisvu nuo treniruočių laiku – įvairios pramogos, prizai iš rėmėjų bei „Sūduvos“ ir „Stoke City“ klubų, bendravimas su bendraamžiais, treniruotės anglų kalba (vaikams padės vertėjas), susitikimas su „Sūduvos“ futbolininkais, Europos taurių rungtynių stebėjimas gyvai stadione vaikui ir tėvams (jei rungtynės bus žaidžiamos namie) bei turas po stadioną. Pagrindinis stovyklos prizas – kelionė į Angliją!


Stovykla vyks nuo pirmadienio iki penktadienio 8-17 val.

Į Lietuvą sugrįšiantis „Stoke City“ akademijos vyresnysis treneris Adamas Cooksonas teigia jau laukiantis stovyklos pradžios.

„Iš pernykštės stovyklos liko puikūs įspūdžiai, man labai patiko jai vadovauti. Vaikai gerai žaidė, gerai elgėsi ir tikrai norėjo mokytis, – sakė britas. – Norėčiau, kad tie vaikai šiemet sugrįžtų pas mus ir vėl bandytų tobulėti treniruojami trenerių iš Anglijos. Taip pat svarbu, kad jie galės tobulinti ir anglų kalbos žinias.“

Pasak A. Cooksono, šiemet stovykloje bus daugiau veiklų už aikštės ribų, o iššūkiai aikštėje bus kiek didesni nei pernai.

„Bus daug įdomių ir smagių veiklų saugioje aplinkoje“, – teigė treneris.

Beje, „Stoke City“ atstovas po apsilankymo Marijampolėje tapo neabejingas „Sūduvai“.

„Man patiko Marijampolėje praleistas laikas, tai yra nedidelis, bet mielas miestas. Čia sužinojau daug apie „Sūduvos“ komandą ir nuolat seku jos rezultatus. Dabar esu matęs dvejas „Sūduvos“ rungtynes – vienerias Marijampolėje ir dar vienerias Glazge su „Celtic“, – pasakojo A. Cooksonas.

Daugiau informacijos apie „Stoke City“ stovyklą galima gauti el. paštu suvalkijosfutbolas@gmail.com arba telefonu +37065925702.