„Spartaks“ treneris: „Vyksime į Marijampolę laimėti“

„Spartaks“ treneris: „Vyksime į Marijampolę laimėti“

Jūrmalos „Spartaks“ vyriausiasis treneris Aleksandras Grišinas po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ 0:1 per Europos lygos atrankos III etapo pirmąsias rungtynes Rygoje teigė likęs patenkintas savo komandos žaidimu.

„Esame patenkinti komandos žaidimu, bet nepatenkinti rezultatu, – sakė latvių strategas. – Rungtynės buvo lygios, turėjome progų įmušti, bet įmušė varžovas. Tai yra apmaudus pralaimėjimas, bet dar turime atsakomąsias rungtynes, važiuosime į Marijampolę žaisti ir laimėti.“

Prieš rungtynes buvo teigiama, kad abiejų komandų galimybės laimėti yra lygios, tačiau po mačo svarstyklės stipriai pasviro Lietuvos čempionų pusėn.

„Jei galimybės buvo 50 prieš 50, tai dabar „Sūduva“ turi daugiau šansų, – sutiko A. Grišinas. – Tai yra gerai susižaidusi komanda, kurios dauguma futbolininkų jau 3 metus rungtyniauja kartu ir vienas kitą supranta iš pusės žodžio. Šį kartą jų komandoje ryškiai išsiskyrė ir mums daug sunkumų kėlė puolėjas.“


EUROPOS LYGA MARIJAMPOLĖJE – RUGPJŪČIO 16-ĄJĄ!

„SŪDUVA“ – „SPARTAKS“

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!


„Spartaks“ treneris tvirtino, kad jo komandai nebūdingas sprendimas į aikštę leisti 2 puolėjus vienu metu pasiteisino, tačiau apgailestavo, kad tai neatnešė teigiamo rezultato.

„Žinojome, kad „Sūduva“ leis 5 gynėjus, todėl išleidome 2 puolėjus vietoje vieno. Tam, kad nebūtų kiekybinės gynėjų persvaros. Jei mūsų žaidėjai būtų įmušę, kai turėjo tam galimybės, galėtume džiaugtis. Deja, trūksta meistriškumo. Gerai priartėjame prie vartų, bet paskutinėje fazėje negalime įmušti. O laimi tie, kas įmuša daugiau“, – aiškino A. Giršinas.

Atsakomąsias rungtynes „Sūduva“ ir „Spartaks“ žais rugpjūčio 16-ąją 20 val. Marijampolės „Arvi“ arenoje.