Siekiant revanšo: skirtingomis nuotaikomis gyvenančių komandų mūšis

Siekiant revanšo: skirtingomis nuotaikomis gyvenančių komandų mūšis

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 11 turo rungtynes šeštadienį 19 val. namie susitiks su Kauno „Stumbru“, kuriam per pirmojo rato rungtynes išvykoje pralaimėjo 0:2.

Pirmajame rate „Stumbras“ kuriam laikui buvo įsitaisęs A lygos lyderio pozicijoje, tačiau pastaruoju metu komandos rezultatai sumenko. Balandžio 13-ąją kauniečiai 1:0 įveikė Vilniaus „Žalgirį“ ir nuo to laiko pergale džiaugtis progos neturėjo. Po savaitės 1:2 pralaimėta „Palangai“, vėliau sužaista 1:1 su „Panevėžiu“, nusileista Vilniaus „Riteriams“ 0:3 ir pasidalinta po tašką (0:0) su Klaipėdos „Atlantu“.

Tai lėmė, kad „Stumbras“ po 10 turų turi 15 taškų ir dabar su „Riteriais“ dalinasi penktąją vietą.

„Sūduvos“ stovykloje – priešinga padėtis. Lietuvos čempionai iškovojo jau 5 pergales iš eilės ir po 10-ojo turo sugrįžo į lygos lyderių poziciją. Per pastaruosius 5 mačus marijampoliečiai pelnė 14 įvarčių, o praleido – 2.

Vis dėlto „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas pažymi, kad savo stiprybių varžovai neprarado, todėl tikisi sunkių rungtynių.

„Mūsų varžovai yra techniška, individualiai stipri komanda. „Stumbro“ žaidėjai gerai žaidžia 1 prieš 1, todėl reikia būti labai atidiems, – sakė treneris. Jie pasižymi kompaktiška gynyba savo aikštės pusėje ir labai greitu perėjimu į atakas.“

„Sūduvai“ šį kartą negalės padėti dėl surinktų 4 įspėjimų rungtynes turėsiantis praleisti Vaidas Slavickas. Be to, aikštėje nebeišvysime ir Jeremy de Nooijerio, su kurio buvo atsisveikinta šią savaitę.