Šiandien – U-21 rinktinės kova su Anglija

Šiandien – U-21 rinktinės kova su Anglija

 

Penktadienį, rugsėjo 5-osios vakarą, Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinės namie laukia neeilinis išbandymas – dvikova su futbolo tėvynės Anglijos jaunosiomis žvaigždėmis. „ Mus į priekį veda noras, begalinis noras atsirevanšuoti“, – sakė lietuvių treneris, olimpinis čempionas Arminas Narbekovas.

 

U-21 rinktinės sudėtyje yra ir trys Marijampolės „Sūduvos” atstovai – gynėjai Vilmantas Bagdanavičius ir Tomas Snapkauskas bei saugas Mindaugas Grigaravičius. Rinktinėje taip pat yra dar vienas Marijampolės atstovas – tai AS „Roma” klubui priklausantis vartininkas Tomas Švedkauskas.
Sieks užbaigti ciklą pakilia gaida
Lietuvos U-21 rinktinė nuo pirmadienio stovyklavo ir treniravosi Kaune. Šiandien komanda S. Dariaus ir S. Girėno stadione surengs paskutinę treniruotę prieš rytojaus dvikovą. Pasak A. Narbekovo, pasiruošimas dvikovai vyko sklandžiai.

 

„Visi žaidėjai, kurie atvažiavo, yra sveiki ir pakiliomis nuotaikomis laukia dvikovos su anglais, – kalbėjo komandą treniruojantis A. Narbekovas. – Norime įrodyti, jog nesame prastesni ir mūsų ankstesni rezultatai neatspindi mūsų pajėgumo. Tikimės likusiose dviejose rungtynėse parodyti tą ką mokame.“

 

Treneris apgailestavo, jog per paskutines dvejas šio atrankos ciklo rungtynes rinktinei negalės padėti jos lyderiai, užsienio klubuose rungtyniaujantys futbolininkai.

 

„Norėtume matyti ir Simoną Stankevičių, kuris pakviestas į nacionalinę rinktinę. Vis dar traumuotas ir Deimantas Petravičius, o Vykintas Slivka prieš pat stovyklą pranešė,  kad neatvyks. Aurimas Vilkaitis dėl asmeninių priežasčių pasiprašė išleidžiamas iš rinktinės. Yra problemų, bet bandysime suktis iš padėties“, – sakė U-21 rinktinės vyr. treneris.


Puiki galimybė pasitikrinti jėgas

Italų grandui „Roma“ klubui priklausantis, tačiau neseniai Portugalijos antros pagal pajėgumą lygos „S.C. Olhanense“ komandai paskolintas vartininkas Tomas Švedkauskas sakė, kad atstovauti rinktinei tokiose rungtynėse yra didžiulė garbė ir atsakomybė.

 

„Tuo labiau, kai reikės žaisti prieš tokią rinktinę kaip anglų. Tokia dvikova yra tikras malonumas, puiki galimybė pasitikrinti savo jėgas. Šių rungtynių laukiu su nekantrumu. Degu noru išeiti į aikštę ir esu pasiruošęs pateisinti trenerio viltis, jei tik jis man suteiks šansą. Atiduočiau visas jėgas, kad tik apginti Lietuvos rinktinės vartus“ , – kalbėjo T. Švedkauskas.

Į priekį veda noras revanšui
Prieš kelerius metus Lietuvos U-21 rinktinė namuose nenusileido Anglijai (0:0). Paklaustas ar įmanoma pakartoti panašų rezultatą, A. Narbekovas teigė, jog laukia nelengva užduotis.

„Anglai turi nuostabią komandą, kurių žaidėjai jau rungtyniauja didžiųjų „Premier“ lygos klubų pagrindinėse sudėtyse. Tai būsimos anglų žvaigždės, – sakė rinktinės strategas. Mūsų rinktinės futbolininkai privalo kovoti iki pat paskutinio teisėjo švilpuko, tik tada galėsime nudžiuginti savo sirgalius. Mus į priekį veda noras, begalinis noras atsirevanšuoti“, – sakė A.Narbekovas.
Jis teigė, jog daugeliui rinktinės žaidėjų – viskas dar priešakyje: „Šiame cikle daugiausiai rėmėmės gimusiais 1994 metais ir jaunesniais futbolininkais, nes taip jau susiklostė situacija, jog gimusių 1992 m. ir galinčių atstovauti rinktinei nėra daug. Tačiau žiūrint į priekį mes turime tikrai nemažai perspektyvaus jaunimo, todėl ateityje privalome kilti į viršų ir demonstruoti geresnius rezultatus.“

 

Rungtynės penktadienį prasidės nuo 19 valandos. Bilietus į dvikovą platina „Bilietai.lt“.

 

Lff.lt informacija.