Šiandien – trečiasis susitikimas su „Panevėžiu“

Šiandien – trečiasis susitikimas su „Panevėžiu“

Sekmadienį 17 val. per A lygos 13 turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ namie priims „Panevėžio“ futbolininkus.


Dėl Lietuvoje vėl didėjančio susirgimų COVID-19 skaičiaus žiūrovams rekomenduojame stadione dėvėti kaukes, taip pat toliau galioja tvarka, reikalaujanti laikytis socialinės distancijos (sėstis į kas antrą kėdę šachmatine tvarka) visiems, išskyrus vienos šeimos narius.


Tai bus trečiasis komandų susitikimas 2020 metais. Pirmąjį mačą Aukštaitijos sostinėje birželio 6 dieną „Sūduva“ laimėjo 3:1.

Tuomet jau 9 min. mūsų komandą į priekį išvedė Danielis Offenbacheris, 36 min. rezultatą po labai ilgos atakos padvigubino Josipas Tadičius, o dar vieną įvartį 52 min. po individualaus reido pelnė Eligijus Jankauskas. Panevėžiečiai rezultatą sušvelnino 78 min., kai po kampinio pasižymėjo Justinas Januševskis.

Dar kartą komandos susitiko birželio 24-ąją Marijampolėje. Tas rungtynes šeimininkai laimėjo 3:0, o visus įvarčius dar pirmajame kėlinyje įmušė Mihretas Topčagičius (12, 18, 42 min.). Be to, tas pats puolėjas 21 min. dar neįmušė baudinio.

Tuomet „Panevėžys“ A lygoje žengė paskutinis, o komandos rezultatai privertė klubo vadovus atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu Aleksandru Kurtijanu. Jį laikinai pavadavo Dainius Gleveckas, o po kiek laiko komandos vairą perėmė buvęs Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgiriu“ treneris Joao Martinsas.

Po šių permainų komanda pakilo iš paskutinės turnyro lentelės vietos, ėmė gerinti žaidimą ir dabar meta iššūkį visiems varžovams. Per pastaruosius 3 turus panevėžiečiai taškų nepelnė, bet du mačus su „Žalgiriu“ namie pralaimėjo vienodu rezultatu 1:2, o „Kauno Žalgiriui“ išvykoje pralaimėjo 2:3.Šį sezoną „Sūduvai“ A lygoje beliko sužaisti 4 namų rungtynes! Dvejos iš jų – jau visai netrukus, o dėl leidžiamo žiūrovų skaičiaus ribojimo bilietų bus galima įsigyti labai ribotą kiekį. Kviečiame pasirūpinti savo vietomis jau dabar!

⚽️2020-08-02 17:00 „Sūduva“ – „Panevėžys“

⚽️2020-08-12 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris“A lygoje po 12 turų „Sūduva“ turi 29 taškus ir užima pirmąją vietą, o 7 taškus turintis „Panevėžys“ žengia penktas.

Per šios dienos rungtynes abi komandos turės nuostolių. Mūsų ekipoje dėl surinkų 4 geltonų kortelių negalės žaisti Domagojus Pušičius, taip pat diskvalifikuoti yra Valerijus Šabala ir Ignas Plūkas. Panevėžio komandoje negalės žaisti per praeito turo rungtynes iš aikštės pašalintas Sebastianas Vasquezas.