Šiandien – rungtynės su Rygos RFS

Šiandien – rungtynės su Rygos RFS

2020-ųjų sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį 16 val. „Hikvision“ futbolo arenos manieže susitiks su Latvijos vicečempione Rygos RFS ekipa.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


„Sūduvai“ tai bus trečiosios kontrolinės rungtynės. Sausio 19-ąją marijampoliečiai sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Kauno Žalgiriu“, o sausio 23-ąją 2:3 nusileido Rygos „Metta“ futbolininkams.

Valdo Dambrausko treniruojama RFS kol kas sužaidė vienerias kontrolines rungtynes – sausio 18 d. varžovų aikštėje 1:2 nusileido Helsinkio HJK komandai. Vienintelį įvartį Latvijos komandai 59 min. pelnė pernai Klaipėdos „Atlante“ žaidęs puolėjas Bonfilscalebas Bimenyimana. Suomiai savo įvarčius įmušė 52 ir 89 min.

RFS taip pat atstovauja buvęs Vilniaus „Žalgirio“ saugas Tomašas Šimkovičius, o Latvijos vicečempionais pernai tapę Edvinas Girdvainis ir kitas buvęs „Žalgirio“ saugas Slavko Blagojevičius žiemą atsisveikino su komanda.


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


Po šių rungtynių „Sūduva“ dar keletą dienų treniruosis Marijampolėje, o sausio 31-ąją išvyks į treniruočių stovyklą Kipre. Šioje Viduržemio jūras saloje Lietuvos čempionai sužais kontrolinius mačus su „Ufa“ (Rusija), Česke Budejovicų „Dynamo“ (Čekija) ir Jerevano „Urartu“ (Armėnija).

Paskutinės kontrolinės rungtynės vyks vasario 22-ąją vėl Marijampolėje – tuomet 15 val. prasidės mačas su Gardino „Neman“ (Baltarusija).