Šiandien – paskutinis jėgų išbandymas

Šiandien – paskutinis jėgų išbandymas

Pasirengimą 2020-ųjų sezonui Marijampolės „Sūduva“ užbaigs vasario 22-ąją 15 val. rungtynėmis „Hikvision“ futbolo arenos manieže su Gardino „Neman“ (Baltarusija) komanda.

Po rungtynių „Sūduvos“ futbolininkams bus įteikti 2019-ųjų A lygos čempionato aukso medaliai.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


Gardino ekipa taip pat rengiasi 2020-metų sezonui, o 2019-aisiais Baltarusijos čempionate užėmė 10-ąją vietą tarp 16 komandų.

„Neman“ šį mėnesį jau 3 kartus žaidė su Lietuvos komandomis. Vasario 8 dieną baltarusiai Vilniuje nusileido „Žalgiriui“ 0:2, tačiau po savaitės namie tokiu pat rezultatu revanšavosi. Vasario 19-ąją „Neman“ priėmė „Panevėžį“, o mačas su aukštaičiais baigėsi lygiosiomis 1:1.

Per šiuos mačus Gardino ekipai visus įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai. Į „Žalgirio“ vartus įmušė Jurijus Jarcevas (76 min.) ir Glebas Rassadkinas (90+1), o į „Panevėžio“ – serbas Zoranas Marušičius (12).


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


„Sūduvai“ tai bus septintosios kontrolinės rungtynės šią žiemą. Marijampoliečiai sužaidė lygiosiomis su „Kauno Žalgiriu“ (0:0), Rygos RFS (1:1) ir „Ufa“ (1:1), nusileido Rygos „Metta“ (2:3) bei nugalėjo Česke Budejovicų „Dynamo“ (2:0) ir Jerevano „Urartu“ (1:0).

Po savaitės – vasario 29-ąją – „Sūduva“ Vilniaus „Sportimos“ manieže susikaus su „Žalgiriu“ dėl LFF Supertaurės.