Šiandien 19 val. Marijampolėje – rungtynės su „Uteniu“

Šiandien 19 val. Marijampolėje – rungtynės su „Uteniu“

Pirmadienį 19 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje „Sūduva B“ susitiks su „Utenos Utenio“ komanda. Tai bus LFF II lygos Pietų zonos 11 turo rungtynės.

„Sūduvos“ jaunimas per 10 rungtynių surinko 16 taškų ir šiuo metu užima 8-ąją vietą. Tuo metu uteniškiai surinko 6 taškus ir užima 11-ąją poziciją.

Utenos komanda šį sezoną įmušė 12 įvarčių, o praleido 24. Rezultatyvumu komandoje išsiskiria Vytautas Norkūnas, jau pasižymėjęs 4 kartus. 2 įvarčius yra pelnęs Jokūbas Bulka, po 1 – keturi kiti žaidėjai.

10 ture Utenos komanda namie 1:3 nusileido Vilniaus „Žalgiriui C“, tuo metu marijampoliečiai išvykoje 2:0 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį B“.

„Mums tai buvo geros rungtynės, – apie mačą Kėdainiuose sakė „Sūduvos B“ treneris Pedro Paiva. – Pataisėme kai kuriuos dalykus savo žaidime, buvome kantrūs laukdami savo galimybių į mušti ir tai pasiteisino. Žaidimas buvo geresnis už rezultatą, nes nepasinaudojome dar keletu puikių galimybių, ypač antrajame kėlinyje. Rezultatai rodo, kad šiuo metu nebeliko lengvų rungtynių, tačiau ir toliau ketiname kovoti tik dėl pergalių.“