Sezono finiše – „Sūduvos“ ir „Lietavos“ akistata

Sezono finiše – „Sūduvos“ ir „Lietavos“ akistata

7

 

 

Iki 2016 metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionato pabaigos beliko vienas turas, tačiau visos komandos jau žino, kurioje vietoje finišuos. Marijampolės „Sūduva“ praėjusį savaitgalį įveikusi Klaipėdos „Atlantą“ užsitikrino trečiąją vietą, bronzos medalius bei kelialapį į kitų metų UEFA Europos lygos atranką. Tačiau marijampoliečių dar laukia rungtynės išvykoje su Jonavos „Lietava“, kurios debiutas aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje pažymėtas 6-ąja vieta.

 

Viso sezono metu „Lietava“ „Sūduvai“ buvo vienas neparankiausių oponentų. Marijampolės ekipa iškovojo tik vieną pergalę žaisdama prieš lygos debiutantus, dar trejos rungtynės baigėsi lygiosiomis.

 

Jau sezono atidarymo rungtynėse „Lietava“ parodė, jog nebus lengvas grobis nei vienai lygos ekipai. Tuomet Jonavos ekipa žaidė su „Sūduva“ ir marijampoliečiai tik rungtynių pabaigoje išlygino susitikimo rezultatą bei ekipos pasidalino po tašką.

 

Antrojo rato mačas Marijampolėje geriau susiklostė šeimininkams – Tomo Radzinevičiaus, Karolio Chveduko ir Algio Jankausko įvarčiai užtikrino nesunkią „Sūduvos“ klubo pergalę rezultatu 3:0.

 

Trečiajame čempionato rate, kaip ir pirmojoje tarpusavio dvikovoje, pirmieji į priekį išsiveržė „Lietavos“ futbolininkai. Tomas Salamanavičius tiksliu smūgiu nuginklavo „Sūduvos“ vartininką Ivaną Kardumą. 36 susitikimo minutę pusiausvyrą atstatė Admiras Kecapas, tačiau per likusį susitikimo laiką Marijampolės ekipa rezultato persverti savo naudai nesugebėjo.

 

Ketvirtajame „Smscredit.lt A lygos“ rate sekė dar vienerios šių klubų lygiosios. Šį kartą „Arvi“ futbolo arenoje vykusios rungtynės baigėsi be įvarčių.

 

„Sūduva“ ir „Lietava“ buvo susitikę ir Lietuvos futbolo federacijos taurėje, tuomet pagrindinis rungtynių laikas bei pratęsimas taipogi baigėsi be įvarčių, tačiau marijampoliečiai buvo tikslesni 11 metrų baudinių serijoje ir žengė į kitą etapą, o vėliau nužygiavo iki pat LFF taurės finalo.

 

Rytoj Marijampolės ekipa turės verstis be Vaido Slavicko bei Povilo Leimono. Pastarieji futbolininkai bus priversti praleisti akistatą su „Lietava“ dėl surinktų keturių geltonų kortelių.

 

Paskutiniosios sezono rungtynės tarp Jonavos „Lietavos“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks lapkričio 26 dieną, 12 valandą, Jonavos miesto stadione.