Sezonas užbaigtas lygiosiomis

Trečiadienį „Optibet A lygoje“ vyko paskutinio – 36-ojo – turo rungtynės, per kurias Marijampolės „Sūduva“ su Telšių „Džiugu“ sužaidė lygiosimis 1:1(1:0).

Rungtynių pradžioje „Džiugas“ kelis kartus ambicingai pagrasino varžovų vartams, bet „Optibet A lygoje“ debiutavęs šeimininkų vartininkas Vilius Stebrys puikiai neutralizavo pavojingas situacijas. Į tai vėliau „sūduviečiai“ atsakė pavojingu Kule Mbombo smūgiu, kurį blokavo Marius Paukštė.

Inciatyvą perėmusi „Sūduva“ 34 minutę išsiveržė į priekį. Po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į savo vartus nukreipė Tomas Rapalavičius.

Telšių komanda savo šanso sulaukė po pertraukos. 70 minutę greitame išpuolyje Lukas Ankudinovas atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten savo progą pasinaudojo Jurgis Jankauskas.

Iki dvikovos pabaigos abi komandos dar bandė ieškoti progų iškovoti pergalę, bet rezultatas išliko nepakitęs.

„Sūduva“ (55 tšk) sezoną baigė šešta, o „Džiugas“ (27 tšk.) liko devintas ir kovos dėl teisės žaisti aukščiausiame divizione su Klaipėdos „Neptūnu“.