Sezonas užbaigtas dar viena pergale

Sezonas užbaigtas dar viena pergale

Lietuvos futbolo A lygos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sėkmingai užbaigė 2019 metų sezoną – Vladimiro Čeburino kariauna per 33 turo rungtynes namie 2:1 (1:1) nugalėjo antroje turnyro lentelės vietoje likusį Vilniaus „Žalgirį“.

Pirmasis dvikovos įvartis krito 9-ąją minutę: Liviu Antalis išprovokavo Algio Jankausko pražangą baudos aikštelėje ir realizavo savo paties uždirbtą baudinį.

Tiesa, vilniečiai ilgai pranašumu nesidžiaugė, nes jau po dviejų minučių rezultatas buvo lygus. Po Michaelio Blauensteinerio perdavimo iš kairiojo krašto kamuolys dėkingai atšoko Renanui Oliveirai, kuris jį nukreipė į vartus.

Komandos po tokios atkarpos nebėgo strimgalviais į priekį ir daugiau dėmesio skyrė savo vartų saugumui. Vis dėlto du sykius „Sūduva“ pavojingai atakavo standartinių padėčių metu.

Kartą po aštraus Andro Švrljugos perdavimo virš skersinio mušė Aleksandras Živanovičius, o kėliniui artėjant į pabaigą nuo dar vieno R. Oliveiros įvarčio išgelbėjo Martinas Berkovecas ir virpstas.

Po pertraukos abi vienuolikės taip pat daug pavojingų progų nesukūrė. „Žalgirio“ ekipoje keliomis pusprogėmis išsiskyrė dėkingose padėtyse kamuolių sulaukdavęs L. Antalis, o „Sūduva“  55-ąją minutę sukūrė puikią kombinaciją, kuri pasibaigė pergalingu įvarčiu.

R. Oliveira pamatė daug laisvės baudos aikštelėje sulaukusį Andro Švrljugą, šis numetė kamuolį Josipui Tadičiui, kuris nukreipė kamuolį į vartus smūgiu vienu lietimu.