Sezonas pradėtas pralaimėjimu

Marijampolės „Sūduva“ per pirmąsias 2021 m. „Optibet A lygos“ sezono rungtynes pralaimėjo „Panevėžiui“ 0:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje aikštėje šeimininkavo marijampoliečiai, tačiau nesugebėjo pasinaudoti nė viena iš susikurtų progų pasižymėti.

Itin pavojingi buvo Jevgeno Jefremovo, Romaino Habrano ir Catalo Tiros smūgiai, tačiau panevėžiečių vartininkas sugebėjo apginti savo vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem R. Habrano smūgiais galva, kurie ir vėl nebuvo sėkmingi.

55 min. „Panevėžys“ gavo teisę atlikti kampinį ir šia standartine padėtimi pasinaudojo nepriekaištingai. Po poros perdavimų kamuolys pasiekė Justiną Januševskį, kuris smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Sutrikę marijampoliečiai netrukus vos nebuvo nubausti dar kartą. Greitos atakos metu Ernesto Veliulio smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Semiras Kerla.

Deja, per likusį laiką išlyginti rezultato „Sūduvai“ nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Antrojo turo rungtynes „Sūduva“ žais su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.