Šeštadienio rungtynės – per tv3.lt ir TV3 Play

Šeštadienio rungtynės – per tv3.lt ir TV3 Play

Hegelmann LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir  Vilniaus „Žalgirio“ futbolo gerbėjai šeštadienį nuo 15 val. galės stebėti per tv3.lt ir TV3 Play.

lff.lt

Lietuvos futbolo federacija žengia istorinį žingsnį į televizijos ekranus – Hegelmann LFF taurės finalas bus transliuojamas per žiūrimiausią Lietuvoje TV3 televiziją, o pusfinaliai – per internetinius TV3 žiniasklaidos grupės media kanalus – tv3.lt ir TV3 Play.

„Tai yra istorinis žingsnis – dar niekada Lietuvos klubinis futbolas nėra rodytas per vieną didžiausių televizijų Lietuvoje, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Daug dirbame norėdami sukurti gerą produktą ir džiugu, kad atkreipėme TV3 dėmesį bei galime pažadėti žiūrovams, kad pamatysite labai kokybišką ir aukšto lygio transliaciją.“

„Visi žinome neaprėpiamą lietuvių meilę krepšiniui, ir tą meilę mes patys – TV3 žiniasklaidos grupė – aktyviai palaikome, tačiau nepamirštame, kad yra ir kitų, ne mažiau svarbių ir įdomių sporto šakų, kurios tikrai yra vertos ir TV ekranų, ir tautiečių dėmesio. Hegelmann LFF taurės kovos – svarbus įvykis futbolo pasaulyje, todėl atveriame jam TV3 Grupės media kanalus: pusfinalius rodysime per savo internetines platformas, o finalą transliuosime per žiūrimiausią televiziją – TV3. Taigi kviečiame sporto aistruolius stebėti ir pusfinalius, ir finalą bei palaikyti mūsų futbolininkų kovinį ryžtą“, – sakė TV3 kūrybos direktorius, Arvydas Rimas.

Hegelmann LFF taurės varžybose – finišo tiesioji. Iš 33 klubų, pradėjusių pirmąjį taurės etapą, liko 4 stipriausi, kurie kovos dėl istorinio trofėjaus. Jau pusfinaliuose žiūrovų laukia įspūdingi pusfinaliai. Spalio 17 d. 15 val. principinė kova tarp A lygos lyderių Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų.

Spalio 20 d. 18 val. pusfinalis tarp „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ – šioms komandoms taurė turi išskirtinę reikšmę – triumfo finale atveju komanda iškovos vietą Europos lygoje.

Abu pusfinaliai bus transliuojami per TV3 Play ir tv3.lt.. Po atkaklių pusfinalių laukia Hegelmann LFF taurės finalas – tikra futbolo šventė, kuri šįmet vyks Panevėžio Aukštaitijos stadione. Finalą, kuris vyks spalio 24 d. tiesiogiai transliuos TV3 televizija,renginio pradžia – 14:35 val.