Sėkmingai rungtynių pabaigoje žaidusi „Sūduva-2“ iškovojo pergalę

Sėkmingai rungtynių pabaigoje žaidusi „Sūduva-2“ iškovojo pergalę

„Arvi“ futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Žilvinas Yla

Marijampolės „Sūduva-2“ 3-1 Kauno „Hegelmann Litauen“

41‘ [1-0] E. Tamulevičius

50‘ [1-1] L. Vaitiekaitis

87‘ [2-1] E. Tamulevičius

90‘ [3-1] A. Breivė

 

Startinė marijampoliečių sudėtis: J. Popiera, A. Lukšys, E. Sadovskis, D. Isoda, L. Lukšys, D. Antanavičius (46‘ M. Kardokas), A. Plikaitis, T. Valukonis (46‘ A. Breivė), M. Kovačevič (66‘ A. Bielkauskas), M. Raulynaitis, E. Tamulevičius.

 

Marijampolės „Sūduvos“ dubleriai šiandien savo aikštėje priėmė svečius iš Kauno – „Hegelmann Litauen“ futbolininkus. Po atkaklios kovos pergalę šventė sėkmingai rungtynių pabaigoje žaidę marijampoliečiai.

 

Visų rungtynių metu vyravo atviras žaidimas, abi komandos jau pirmame kėlinyje galėjo pasižymėti ne vieną kartą, tačiau patikimai rungtyniavo vartininkai arba futbolininkams pritrūkdavo tikslumo. 8 minutę pavojingai prasiveržė ir greta vartų smūgiavo svečių puolėjas, o jau po minutės pavojumi  atsakė marijampoliečiai. Milošas Kovačevičius iš maždaug 20 metrų stipriai atliko baudos smūgį, tačiau kauniečių vartininkas kamuolį atmušė.

 

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė po Milošo Kovačevičiaus pakelto kampinio galva pasižymėjęs puolėjas Edvardas Tamulevičius. Jau po minutės tas pats E. Tamulevičius ir vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau šį kartą po perdavimo iš krašto Marijampolės ekipos puolėjas vienu lietimu smūgiavo virš vartų.

 

48 susitikimo minutę kauniečių legionierius iš Ispanijos Juanas Sevilla Sevilla įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriai smūgiavo į vartus, tačiau patikimai sužaidęs „Sūduvos-2“ vartininkas nukreipė kamuolį už galinės linijos. Tačiau po kampinio krito įvartis į marijampoliečių vartus. Po kampinio galva pasižymėjo „Hegelmann Litauen“ saugas Laimonas Vaitiekaitis.

 

Rezultatui esant lygiam abi komandos turėjo progų pasižymėti. Kauniečių gretose kelis kartus Justino Popieros ginamiems vartams grasino Juanas Sevilla Sevilla, o marijampoliečių gretose puikias progas pasižymėti turėjo Markas Kardokas ir Armandas Breivė.

 

Rungtynių pabaiga sėkmingai susiklostė „sūduviečiams“. 87 minutę antrąjį savo ir komandos įvartį pelnė Edvardas Tamulevičius, kuris gražiu smūgiu iš maždaug 20 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį kauniečių vartų kampą.

 

90 minutę „Hegelmann Litauen“ kėlė kampinį, o komandai standartinėje situacijoje pagelbėti atbėgo ir vartininkas. „Sūduvieičiai“ kamuolį išmušė ir greitoje atakoje Aivaras Bielkauskas įsiveržė į baudos aikštelę, perdavė kamuolį Armandui Breivei, kuriam beliko šaltakraujiškai pasiųsti kamuolį į tinklą.

 

Sėkmingai rungtynių pabaigoje rungtyniavę „Sūduvos-2“ futbolininkai iškovojo antrąją pergalę šio sezono LFF II lygos pirmenybėse.