Savaitės rinktinėje – trys „Sūduvos“ žaidėjai

Savaitės rinktinėje – trys „Sūduvos“ žaidėjai

Praėjusios savaitės „Optibet A lygos“ rinktinėje savo vietas išsikovojo trys puikias rungtynes sužaidę „Sūduvos“ futbolininkai.

Alyga.lt

Makis Giannikoglou (Marijampolės „Sūduva“): Savo debiutiniame mače prieš 2 savaites vartininkas iš Graikijos poroje situacijų sužaidė neužtikrintai ir ryškiai savo meistriškumo nepademonstravo. Savo ruožtu mače su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa M. Giannikoglou, esant rezultatui 1:0, puikiai atrėmė du labai pavojingus varžovų smūgius, neleisdamas vėl įsiplieksti intrigai.

Shunas Maeta (Alytaus DFK „Dainava“): Dešiniuoju krašto gynėju rungtyniaujantis Dzūkijos komandos naujokas akistatoje su čempionais puikiai jungėsi į atakas ir sėkmingai darbavosi prie savo vartų. Jo fantastiškas reidas į baudos aikštelę ir uždirbtas baudinys ne tik tapo efektingiausiu turo epizodu, bet ir padėjo „Dainavai“ netikėtai įsirašyti pirmąjį tašką šiame sezone.

Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“): Dabartiniai čempionato lyderiai į 1-ąją poziciją pakilo sutriuškinę Kėdainių „Nevėžį“ ir prie to užtikrintu žaidimu dar kartą prisidėjo M. Dapkus. Žalgiriečiai antrą sykį iš eilės nepraleido įvarčio, o pastaraisiais sezonais vidurio gynėju žaidžiantis futbolininkas tiek naudingai žaidė šalia savo vartų, tiek solidžiai puolė – jo tolimas perdavimas labai prisidėjo prie to, kad Philipas Otele pelnytų pirmą mačo įvartį.

Linas Klimavičius (Alytaus DFK „Dainava“): Patyręs vidurio gynėjas akistatoje su savo buvusia komanda pademonstravo aukščiausio lygio puolėjams būdingą atakų užbaigimą, įmušdamas labai gražų įvartį antrame kėlinyje. L. Klimavičius taip pat sėkmingai darbavosi gynyboje bei beveik išgelbėjo „Dainavą“ po vartininko klaidos. Deja, kita komandos draugo klaida neleido gynėjo pasirodymui tapti dar labiau įsimintinu.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Šiame sezone abu mačus kairiojo gynėjo pozicijoje žaidęs vilnietis vėl pasirodė sėkmingai. Lietuvos rinktinės gynėjas susitvarkė su savo gynybinėmis užduotimis ir buvo aktyvus išpuolių metu. Viename iš jų E. Vaitkūnas uždirbo savo komandai baudinį, tačiau jo Michaelui Thuique’ui realizuoti nepavyko.

Jevgenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“): 2021-ųjų „Optibet A lygoje“ ne krašto gynėju, o krašto saugu rungtyniaujantis ukrainietis pasižymėjo pirmuoju savo įvarčiu Lietuvos čempionate. Maža to, J. Jefremovas gana klampiose rungtynėse uždirbo „Sūduvai“ baudinį, savo ruožtu, varžovas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir tai gerokai sumažino vicečempionų problemas.

Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“): Į Lietuvos rinktinę iškviestas saugas sezono starte demonstruoja puikų žaidimą. G. Sirgėdas dvikovoje su „Nevėžiu“ vėl išsiskyrė pavojingais smūgiais, o vieno iš jų metu pelnė pirmą šių metų įvartį. Tokia techniško futbolininko sportinė turėtų džiuginti tiek Roką Garastą bei Valdą Urboną.

Giedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“): Vyr. treneris Victoras Basadre rodo pasitikėjimą šiuo marijampoliečiu. G. Matulevičius prie pergalės prieš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandą prisidėjo rezultatyviu perdavimu, ko jam nepavyko atlikti „Optibet A lygoje“ per visus 2020 metus.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): Po priverstinės saviizoliacijos prancūzas netruko atsidaryti savo įvarčių sąskaitos šio sezono čempionate. Rezultatyviausias praėjusių metų „Optibet A lygos“ žaidėjas kairiajame krašte rungtyniavo gana aštriai, pelnė įvartį bei kėlė varžovams nemažai problemų.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Legionierius iš Nigerijos reguliariai mušamus įvarčius kontrolinėse rungtynėse siekė perkelti ir į čempionato kovas – tą pavyko padaryti pastarosiose rungtynėse. Ph. Otele atliko dublį dvikovoje su „Nevėžiu“, savo greičio ir jėgos savybėmis pranokdamas varžovus.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Stebėtis šiuo veteranu jau tiesiog negalima, nepaisant to, kad jam vos per porą minutes pavyko pelnyti net 2 įvarčius. Su trimis taikliais smūgiais 35-erių L. Pilibaitis tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Įdomu tai, kad jam tą padaryti prireikė vos 55 minučių.