Savaitės rinktinėje – keturi marijampoliečiai

Savaitės rinktinėje – keturi marijampoliečiai

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė praėjusios savaitės rinktinę, kurios pagrindą sudaro Marijampolės „Sūduvos“, Vilniaus „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ atstovai.

alyga.lt

Lukas Paukštė (Klaipėdos „Atlantas“): Uostamiesčio klubas antrą kartą šiemet nugalėjo ekipą iš pirmojo ketverto ir prie to labai prisidėjo šis 21-erių metų vartų sargas. L. Paukštė porą sykių gelbėjo savo komandą pirmame kėlinyje, o po pertraukos taip pat buvo labai pastebimas. „Atlanto“ vartininkas labai svarbiu metu sugavo Valdemaro Borovskio spirtą kamuolį ir tai neleido svečiams perimti iniciatyvos.

Karlo Bručičius (Marijampolės „Sūduva“): Prie pergalingo čempionų žygio grįžus po kovų Europos turnyruose netruko prisidėti ir vasarą komandą papildęs naujokas iš Kroatijos. Dvikovoje su „Palanga“ kairiojo krašto gynėjas pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Nors varžovas nebuvo pats pajėgiausias, tačiau K. Bručičius ir ankstesnėse rungtynėse žaisdavo naudingai bei išsiskirdavo statistikos protokoluose.

Dimitaras Petkovas (Klaipėdos „Atlantas“): Artėjant sezonui į pabaigą, legionierius iš Bulgarijos demonstruoja kur kas geresnį žaidimą negu tik atvykęs į Klaipėdą. Dvikovos pabaigoje su „Riteriais“ D. Petkovas perėmė kamuolį iš varžovo ir atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio buvo pelnytas pergalingas įvartis.

Andrejus Cordošas (Vilniaus „Žalgiris“): Akivaizdu, kad šis rumunas yra didžiausia grėsmė „Žalgirio“ varžovams standartinių padėčių metu. Būtent po pakeltų kampinių A. Cordošas ne sykį labai rimtai grasino oponentų vartams. Ant vartų linijos stovėjęs „Kauno Žalgirio“ futbolininkas kartą atmušė žalgiriečio muštą kamuolį, tačiau antrasis epizodas buvo lemtingas – rumunas pasižymėjo pergalingu smūgiu.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Pastaruoju metu „Sūduvos“ dešiniojo krašto gynėjas labai išsiskiria tarp savo pozicijos žaidėjų visoje lygoje. Kroatas ne tik patikimai ginasi, tačiau dažnose rungtynėse pelno įvartį arba atlieka rezultatyvų perdavimą. Ne išimtis buvo ir rungtynės su „Panevėžiu“: A. Švrljuga puikiu tolimu smūgiu pelnė trečią įvartį ir labai prisidėjo prie antrojo, kai jo smūgį atrėmė Rafaelis Broetto.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Patyręs Kauno ekipos kapitonas buvo vienas iš retų vidurio saugų, kuriam pavyko šios atkarpos metu pasižymėti. Nors „Žalgiris“ pirmą įvartį pelnė po to, kai perėmė L. Pilibaičio perduotą kamuolį savo aikštės pusėje, po keliolikos minučių „Kauno Žalgirio“ futbolininkas driokstelėjo, įmušdamas gražų įvartį galva. Tiek žalgirietis, tiek jo komandos draugai sužaidė gerą antrą kėlinį, bet liko be taškų.

Renanas Oliveira (Marijampolės „Sūduva“): Tarp vidurio saugų rezultatyvumu ir geru žaidimu taip pat išsiskyrė ir šis legionierius iš Brazilijos. R. Oliveira praėjusią savaitę per dvejas rungtynes pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, be to, kartą pataikė į skersinį. Panašu, kad rudeninės aikštės R. Oliveirai problemų nekelia ir tai bus svarbus „Sūduvos“ faktorius kovojant dėl čempionų titulo.

Vytautas Lukša (Klaipėdos „Atlantas“): Traumą išsigydęs Klaipėdos klubo saugas grįžo su trenksmu. Alytiškis pastarosiose rungtynėse žaidė vos 11 minučių, tačiau būtent V. Lukšos gražus reidas ir sudėtingas smūgis į tolimąjį vartų kampą nukalė gana retą pergalę „Atlantui“. Tikėtina, kad artimiausioje akistatoje su „Panevėžiu“ saugas pradės susitikimą starto sudėtyje.

Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“): Dešiniojo krašto saugai praėjusią savaitę kalnų nenuvertė, bet tarp jų išsiskyrė po beveik mėnesio pertraukos A lygos rungtynėse pasirodęs rumunas. L. Antalis susitikime Kaune buvo aštrus kontratakų metu: kartą tarsi ant lėkštutės pateikė kamuolį Hugo Videmontui, kuris rumuno dovanos neišpakavo bei įvarčiu nepavertė.

Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“): Geriausias būdas nuslopinti kritiką – pradėti mušti įvarčius. Nemalonų epizodą su Pauliumi Golubicku jau daugelis paliko užmarštyje ir dabar yra sukoncentravę dėmesį į pagerėjusią kroato sportinę formą. J. Tadičius praėjusią savaitę per 2 mačus pasižymėjo 2 kartus bei iš viso savo sąskaitoje turi 5 įvarčius vos per septynerias šio sezono A lygos rungtynes.

Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“): Pastaruoju metu sunku įsivaizduoti turo ar savaitės rinktinę be šio kroato. T. Kišas Kaune pelnė vieną iš gražiausių savo šio sezono įvarčių, o taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio krito pergalingas įvartis. Žalgirietis per 24-erias rungtynes yra pelnęs 22 įvarčius bei 9 kartus asistavo savo komandos draugams.