S. Širmelis: „Teks kautis ir padaryti viską, ką galime, kuo geriau“

S. Širmelis: „Teks kautis ir padaryti viską, ką galime, kuo geriau“

UEFA būstinėje ištraukti 2020-2021 m. Čempionų lygos atrankos I etapo burtai Marijampolės „Sūduvai“ lėmė susitikimą išvykoje su Estijos čempione Talino „Flora“.Principinis A lygos mūšis – jau netrukus. Kviečiame pasirūpinti savo vietomis dabar, nes bilietų kiekis – ribotas!

⚽️2020-08-12 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris“Lietuvos čempionų varžovais taip pat galėjo tapti Slovėnijos, Suomijos ir Farerų salų čempionai.

„Manau, mūsų visa grupė buvo apylygė, gal tik Farerų salų komanda yra kiek silpnesnė, – po burtų ceremonijos, kurią visa „Sūduvos“ ekipa po treniruotės stebėjo kartu, sakė komandos vyriausiasis treneris Saulius Širmelis. – „Flora“ yra Estijos futbolo flagmanė. Teks kautis ir stengtis esamoje situacijoje padaryti viską, ką galime, kuo geriau. Tačiau mūsų situacija po pastarųjų pasirodymų yra gana sudėtinga.“

Daugiau žinių apie Estijos čempionus treneris kol kas neturi, o ir mintys kol kas labiausiai sutelktos į Lietuvos A lygos čempionatą.

„Kol kas apie estų komandą neturiu daugiau informacijos, artimiausias rungtynes trečiadienį žaisime su Vilniaus „Žalgiriu“, tad visos mintys yra sutelktos tik čia. Kiek žinau, „Flora“ anksčiau buvo labiau orientuota į vietinius žaidėjus, komandoje estų visada būdavo daugiau nei legionierių“, – kalbėjo „Sūduvos“ strategas.

Lietuvos ir Estijos čempionai Taline susitiks rugpjūčio 18 arba 19 dieną. Šiame atrankos etape žaidžiamos tik vienerios rungtynės, tad kelialapio į atrankos II etapą savininkai paaiškės Estijoje.

„Žaidimas namie arba išvykoje, be abejo, turi daug įtakos, tačiau jei negali problemos pakeisti, tai problema nėra problema. Žaidžiame išvykoje, ir viskas“, – apie tai, kad teks kovoti varžovų teritorijoje sakė S. Širmelis.