S. Širmelis: „Favoritų čia nėra“

S. Širmelis: „Favoritų čia nėra“

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 19.30 val. išvykoje žais Čempionų lygos atrankos I etapo rungtynes su Talino „Flora“. Šiame etape žaidžiamos tik vienerios rungtynės, tad jų nugalėtojams ir atiteks kelialapis į II etapą.

„Sūduvos“ ekipa į Estijos sostinę atvyko pirmadienio vakarą, o antradienį surengė savo vienintelę treniruotę būsimų rungtynių vietoje – „A. Le Coq arenoje“.

Prieš ją marijampoliečių vyriausiasis treneris Saulius Širmelis dalyvavo spaudos konferencijoje, kurioje atsakė į žurnalistų klausimus.

Treneris teigė, kad „Flora“ yra stipri komanda, kuri, skirtingai nei anksčiau, Estijos čempionate nesulaukia konkurencijos.

„Buvome įpratę, kad Estijoje yra keletas gerų komandų, kurios kaunasi dėl pirmųjų vietų, tačiau dabar to nėra – „Florai“ šis sezonas jiems ypatingas, komanda užima labai gerą poziciją, žaidžia be spaudimo. Mūsų varžovai turi savo žaidimo stilių, o rungtynės parodys visas stiprybes ar silpnybes, tai bus dviejų gerų komandų mačas, – sakė S. Širmelis. – Tokiose rungtynėse favoritų nėra.“

Lietuvos ir Estijos čempionų rungtynes šiandien tiesiogiai transliuos „LRT plius“ televizija.