S. Kerla: „Turėsime viską daryti idealiai“

S. Kerla: „Turėsime viską daryti idealiai“

Du įvarčius SHARP LFF taurės turnyro pusfinalyje į Vilniaus „Žalgirio“ vartus įmušęs Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla sako, kad dėl artimiausiu metu laukiančio rungtynių maratono komandai bus svarbiausia tinkamai paskirstyti jėgas.

„Rungtynės su „Žalgiriu“ buvo sunkios, po ilgos pertraukos teko žaisti tokiomis sunkiomis oro sąlygomis. Ant šlapios aikštės tenka įdėti gerokai daugiau jėgų nei įprastai, – sakė bosnis. – Tikėjausi, kad jie mūsų stadione padarys viską, ką gali, atiduos visas jėgas, ir jie žaidė tikrai labai gerai. Ypač, kai liko mažumoje. Mes per tas 20 min. nesukūrėme jokios progos. Rezultatas po 90 min. buvo lygus, bet mums nebuvo geras.“

Daug kas atkreipė dėmesį, kad marijampoliečiams, turint aikštėje vienu žaidėju daugiau, priartėti prie varžovų vartų sekėsi sunkiau nei tuomet, kai buvo pašalintas iš aikštės Aleksandras Živanovičius ir jėgos aikštėje išsilygino.

„Tokiu metu vis tiek galvoji, kad bus lengviau, nes turime žaidėjo pranašumą. Tuo metu varžovai galvoja, kad bus sunkiau, reikės atiduoti daugiau jėgų ir tik labiau susikaupia, – psichologinius niuansus aiškino gynėjas. – Tas 20 min. ir nepuolėme iš paskutiniųjų, nes žinojome, kad galime turėti dar 30 min., kai jų ištvermė tikrai sumažės, jėgų liks vis mažiau. Taip ir nutiko. Tai buvo lyg bokso mačas, kai kovotojas sulaukia 12 raundo ir laimi.“


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-10-02 „Sūduva“ – „Palanga“
2019-10-05 „Sūduva“ – „Panevėžys“
2019-10-26 „Sūduva“ – „Žalgiris“


Pasak S. Kerlos, „Sūduva“ labai norėjo išvengti baudinių serijos.

„Prisimename 2017-uosius, kad taip pat taurės turnyro pusfinalyje pralaimėjome jiems baudinių serijoje. Patęsimo metu man net šmėstelėjo mintis, kad jei bus baudiniai, mes pralaimėsime. Vis dėlto sėkmė buvo mūsų pusėje. Kai įmušėme trečią įvartį, supratau, kad laimėsime“, – sakė futbolininkas.

„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ žaidėjai per 120 min. išeikvojo labai daug jėgų, tačiau S. Kerla sako, kad būtų galėjęs žaisti ir daugiau.

„Esu gerai pasirengęs, galėjau žaisti dar 20 minučių. Per rungtynes nubėgau beveik 15 km, tai yra daug. Kas žaidžia, tas žino, ką reiškia toks skaičius“, – sakė gynėjas.

S. Kerlai rungtynės su „Žalgiriu“ yra ypatingos dėl keleto priežasčių.

„Aišku, aš ten žaidžiau, tai buvo geras laikas. Tačiau tai nėra svarbiausia. „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynės yra Lietuvos derbis, tai kelia ypatingą susidomėjimą žmonėms, yra didelis įvykis ir žaidėjams. Pergalės tarpusavio rungtynėse suteikia mums daugiau pasitikėjimo ateities rungtynėms“, – tvirtino futbolininkas.

„Sūduvai“ dabar ilgą laiką teks žaisti kas keletą dienų, dažniausiai poilsiui futbolininkai teturės po 3 dienas. Antradienį vyko dvikova su „Žalgiriu“, o jau šeštadienį bus žaidžiama išvykoje su „Kauno Žalgiriu“. Kitą antradienį laukia išvyka į Panevėžį, o sekmadienį Utenoje vyks SHARP LFF taurės turnyro finalas.

„Šioje situacijoje reikia kalbėti apie mus pačius – apie profesionalumą visas 24 valandas per parą. Miegas, maistas, treniruotės – viskas turi būti idealu, tik taip galime pasiekti savo tikslų. Kitaip turėsime didelių sunkumų“, – sakė S. Kerla.