S. Kerla: „Ši pergalė mums – ypatingai svarbi“

S. Kerla: „Ši pergalė mums – ypatingai svarbi“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 15 turo rungtynes namie įveikė Vilniaus „Žalgirį“ 2:0 ir vėl tapo vienvalde čempionato lydere. Abu įvarčius po kampinių galva įmušęs Semiras Kerla sako, kad šis laimėjimus komandai itin svarbus ne tik dėl padėties turnyro lentelėje.

„Tai labai svarbi pergalė, nes netrukus žaisime Čempionų lygos atrankos rungtynes. Tai suteiks daug pasitikėjimo, nes buvome pasiekę dugną. Šios rungtynės mums buvo daug geresnės už praeitas, vis dėlto tikiuosi, kad tai yra tik vienas žingsnis einant dar geresnių rungtynių link“, – sakė gynėjas.

Visiems Lietuvos futbolo gerbėjams „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ dvikovos yra ypatingas įvykis, o S. Kerla šį kartą turėjo ir papildomos motyvacijos.

„Rungtynėms rengėmės kaip visada. Šiandien man pasisekė, bet galima sakyti, kad pasisekė pelnytai, nes dėl to daug dirbu. Praeitose rungtynėse aš irgi atlikau keletą gerų smūgių, bet įmušti nepavyko. Kartais pavyksta, kartais – ne, – kalbėjo bosnis. – Šį kartą turėjau ir papildomos motyvacijos, nes po praeitų rungtynių varžovai sakė, kad mane sustabdė. Parodžiau, kad jie negali manęs tai lengvai sustabdyti. Vis dėlto svarbiausia, kad komanda laimėjo rungtynes. Asmeninis rezultatas nėra svarbus.“

Futbolo gerbėjai ir ekspertai, analizuodami įvarčiais pasibaigusius epizodus, stebėjosi, kad S. Kerla į vartus smūgiavo būdamas laisvas. Pats gynėjas sako, kad ne viskas yra taip paprasta.

„Varžovai tikisi, kad man bus statomos užtvaros, todėl stato savo žaidėjus į zonas, į kurias aš turėčiau bėgti. Bet jie negali nuspėti, kur aš bėgsiu. Nenoriu atskleisti savo veiksmų strategijos, tačiau faktas yra tai, kad kartais aš judu vienur, kartais – kitur“, – aiškino futbolininkas.

Artimiausias „Sūduvos“ laukiantis mūšis – Čempionų lygos atrankos I etapo rungtynės Taline su „Flora“. Jis vyks rugpjūčio 19 d. nuo 19 val. 30 min. Šias rungtynes tiesiogiai transliuos „LRT plius“ televizijos kanalas.